יום שלישי , פברואר 19 2019
בית / עמקים / נצרת עילית / "מקדיש את הניצחון לאבא שלי"
שגיא מלול (צילום חגאג רחאל)
שגיא מלול (צילום חגאג רחאל)

"מקדיש את הניצחון לאבא שלי"

האיש הכי מאושר בשישי שעבר באצטדיון גרין היה השוער שגיא מלול, שהחליף את אבי איבגי בין הקורות ותרם את חלקו לניצחון. ימים לא קלים עברו על מלול לפני המשחק, לאחר שאביו אושפז באופן בהול ועבר ניתוח לב בבית החולים פוריה.

שגיא מלול (צילום חגאג רחאל)
שגיא מלול (צילום חגאג רחאל)

"אני מקדיש את הניצחון לאבא שלי", אמר שוער הפועל נצרת עילית, שגיא מלול, בסיום המשחק.

אביו של שגיא, המלווה אותו בכל משחק שהוא משחק, שכב בבית חולים פורייה, לאחר ניתוח לב שעבר. אמו וחברתו עודדו אותו מהיציע. אחרי המשחק מיהרה החבורה לבית החולים למיטת האב, ששמח על הניצחון לו היה שותף בנו.

על המשחק אמר שגיא מלול: "עשינו ניצחון של גברים, שמח שהבאנו את עצמנו לידי ביטוי בבית והראנו לקהל שלנו שיש פה קבוצה טובה מאוד, מחויבת ועם המון אופי. שמח שהצלחתי לשמח את אבא שלי, ששהה בבית החולים".

מחר (שישי) יוצאת נצרת עילית, שרושמת פתיחת עונה טובה עם 5 משחקים לא הפסד, למשחק חוץ נגד ראשון לציון. להרכב צפוי לחזור השוער אבי איבגי, שחוזר מעונש הרחקה. "אסור להפסיד, חייבים להמשיך במומנטום", אמרו בגרין

בדוק גם

מתחם מסחרי והיי טק בתחנת רכבת כרמיאל פלנקון אדריכלים ותכנון הנדסי

משדרגים את מתחם הרכבת בכרמיאל. בקרוב: מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים

עיריית כרמיאל ומשרד הבינוי והשיכון מקדמים תוכנית להתחדשות מרכז העסקים בתחנת כרמיאל. במסגרת תוכנית מע"ר ייבנה מתחם מסחר והייטק ממתחם הקניון ועד מרכז העיר. רכבת ישראל מתעתדת להוסיף מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *