מחווה נוסח בית שאן

מנהל הקהילה התומכת בבית שאן, מתי גרמה והפעיל החברתי כפיר סויסה, שמעו על מצוקתו של קשיש מהעיר, המתמודד עם החום הקיצוני ללא מזגן בביתו, הם פרסמו את הסיפור בפיי...
גרמה, סויסה והקשיש הנרגש
גרמה, סויסה והקשיש הנרגש

מנהל הקהילה התומכת בבית שאן, מתי גרמה והפעיל החברתי כפיר סויסה, שמעו על מצוקתו של קשיש מהעיר, המתמודד עם החום הקיצוני ללא מזגן בביתו, הם פרסמו את הסיפור בפייסבוק וגייסו תוך 10 דקות את עלות המזגן והתקנתו בביתו של הקשיש, שבכה מהתרגשות. בין התורמים היה גם ראש העיר בית שאן, רפי בן שטרית, שהתרגש מהמחווה שעשו השניים.

גרמה, סויסה והקשיש הנרגש
הקשיש בכה בהתרגשות בעקבות המחווה

במשך שנים חי אדי, תושב העיר בית שאן, ללא מזגן בביתו. הוא מתקיים מקצבת ביטוח לאומי ומתמודד מדי שנה עם החום המתיש בעיר ללא מזגן. השבוע הטמפרטורות בבית שאן חצו את רף ה- 40 מעלות והחום היה בלתי נסבל. מתי גרמה וכפיר סויסה, שוחחו עם אדי שיחת חולין שגרתית  ושאלו אותו כיצד הוא מתמודד עם החום בעיר, אדי סיפר כי הוא "פותח חלון" ושותה הרבה מים. השניים נדהמו מהתשובה וביקשו את רשותו של אדי לגייס עבורו מזגן בתרומה. אדי הסכים ומבצע הגיוס שערך 10 דקות בלבד אפשר קנייה והתקנה של המזגן בביתו של אדי הנרגש.

בפוסט תודה שפרסמו השניים בקבוצת הפייסבוק "בית שאן", הם הודו לתורמים אשר ביניהם ראש העיר רפאל בן שטרית, מנהל אגף החינוך בעיריית בית שאן מנשה מוסאי העיתונאי המקומי שרון רביב, תושבת העיר חלי אוזן וכן קבלן רעפים נצרתי, אשר נתקל באקראי בפוסט וביקש לתרום.

 

 

בדוק גם

ריקוד נשים רוסי עממי בלבוש מסורתי להקה - rovesniki

פולקלור מכל העולם בפסטיבל מחול כרמיאל 2019

פסטיבל כרמיאל יציג השנה שלל מופעי מחול מרחבי העולם, מהונגריה, הודו, רוסיה, ארה"ב, אוקראינה וקנדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *