יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / עמקים / נצרת עילית / לתשומת לב המושאלים: בהפועל נצרת עילית לא בונים עליכם לעונה הבאה
אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)
אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)

לתשומת לב המושאלים: בהפועל נצרת עילית לא בונים עליכם לעונה הבאה

בהפועל נצרת עילית אין כוונה להחזיר לסגל בעונה הבאה אף אחד מהשחקנים הצעירים המושאלים, שכרטיס השחקן שלהם אמור לחזור אוטומטית למועדון, בטענה שאף אחד מהם לא הטביע את חותמו בקבוצה בה שיחק ולכן לפחות בשלב זה, הם לא מתאימים לליגה הלאומית. "שישחקו עוד עונה בליגות הנמוכות ואחר כך נעשה בחינה מחודשת של מעמדם", אמר גורם במועדון.

אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)
אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)

לנצרת עילית כ- 10 מושאלים בליגות הנמוכות, ביניהם אפיק ואביב כהן ששיחקו בהפועל מגדל העמק, איליה קרסיק ששיחק בעין מאהל, דולב בק ששיחק בהפועל בית שאן, דין נפסו מעירוני טבריה ואחרים.

אפיק כהן הוא המושאל הבכיר ביותר, שסומן כמי שעשוי להשתלב בעתיד בבוגרים, אלא שהדעה לגביו היא שחוסר הסבלנות שלו היה בעוכריו. "במקום להילחם על הדקות שלו בליגה הלאומית הוא הלך לליגה א' וגם שם לא הביא מספרים שיחזירו אותו לקבוצה", אומרים בנצרת עילית.

המנהל המקצועי של הפועל נצרת עילית, רועי כהן, אמר בתגובה שטרם התקבלה החלטה בנושא וכי השבוע תתקיים ישיבה בנוגע למושאלים. "בכל מקרה הם יקבלו הודעה על החלטתנו", הבהיר כהן.

בדוק גם

כנס דגן צילום תמיר ברגיג

ח"כ עמיר פרץ בכנס דגן: "שקלתי לפרוש לפני חצי שנה"

כנס דגן לביטחון ואסטרטגיה במכללה האקדמית נתניה אירח את הרמטכ"ל היוצא, ראש המוסד לשעבר , ח"כ עמיר פרץ עוזי דיין ועוד. הם דברו על הפיצוץ בצפוי בעזה, על אשליית השקט היחסי בגדה, על תופעת "כחול לבן" וגם על ההדלפות והפריצות לטלפונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *