יום שלישי , פברואר 19 2019
בית / עמקים / נצרת עילית / חזית חדשה נפתחה: משפחת הרוניאן נגד המאמן ירון הוכנבוים
מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)
מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)

חזית חדשה נפתחה: משפחת הרוניאן נגד המאמן ירון הוכנבוים

חזית נפתחה לאחרונה בין משפחת הרוניאן למאמן הפועל נצרת עילית, ירון הוכנבוים. הרקע: טענה של שוער העבר זכי הרוניאן ובנו מנו, כי הוכנבוים היה האיש שטרפד את מעברו של מנו להפועל נצרת עילית כמאמן השוערים, לאחר שכבר סיכם שם את תנאיו.

מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)
מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)

בתקופה בה המו"מ בין נצרת עילית למאמן השוערים אריק שמואלי היה תקוע, סגר מנכ"ל המועדון, גיל ברעם, עם מנו הרוניאן וסיכם עמו שישמש כמאמן השוערים ואף שישמש מאמן  שוערים במחלקת הנוער.

אלא שלדברי גורמים מקורבים, הוכנבוים עמד על הרגליים האחוריות כדי ששמואלי יסגור, מה שהביא להדחתו של מנו הרוניאן, שכאמור כבר סיכם את תנאיו במועדון. מקורב לשני הצדדים אומר: "זכותו של המאמן לקבוע מי יהיה מאמן השוערים שיעבוד לצדו, הנהלה לא יכולה לכפות על מאמן מי יעבוד אתו, ירון עשה את מה שהוא צריך לעשות".

ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים (צילום: חגאג רחאל)

לידיעות הגליל נודע כי אחרי שהפרשה התפוצצה, שיגר זכי הרוניאן הודעה חריפה להוכנבוים, בה חזר כמה וכמה פעמים על המשפט: "בורא עולם ישלם לך". בינתיים מונה הרוניאן למאמן קבוצת נערים א' של הפועל נצרת עילית.

בדוק גם

מתחם מסחרי והיי טק בתחנת רכבת כרמיאל פלנקון אדריכלים ותכנון הנדסי

משדרגים את מתחם הרכבת בכרמיאל. בקרוב: מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים

עיריית כרמיאל ומשרד הבינוי והשיכון מקדמים תוכנית להתחדשות מרכז העסקים בתחנת כרמיאל. במסגרת תוכנית מע"ר ייבנה מתחם מסחר והייטק ממתחם הקניון ועד מרכז העיר. רכבת ישראל מתעתדת להוסיף מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *