יום שבת , מרץ 23 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / "רוצה להצליח? אל תקשיב לחברי המועצה"
מנחם אריאב
מנחם אריאב (צילום: עצמי)

"רוצה להצליח? אל תקשיב לחברי המועצה"

מנחם אריאב
מנחם אריאב (צילום: עצמי)

"אם אתה רוצה להצליח בתפקיד ראש העיר, אז תעשה מה שאתה חושב שנכון לעשות, אל תקשיב לחברי המועצה שלך", זה הטיפ שנתן ראש  עיריית נצרת עילית המיתולוגי, מנחם אריאב, לראש העירייה הנוכחי, אלכס גדלקין, במהלך ביקור שערך גדלקין אצל אריאב, המתגורר בשנים האחרונות בבית אבות בקריית טבעון.

אריאב מעריך מאוד את גדלקין, שמצדו לא מסתיר את חיבתו לראש העירייה לשעבר, שהטביע את חותמו על העיר.  גדלקין אף מנסה לקדם הענקת אזרחות כבוד לאריאב, בשלב זה עדיין ללא הצלחה.

בתקופת החגים ביקר גדלקין אצל אריאב ואיחל לו שנה טובה. גדלקין ביקש מאריאב טיפ להצליח בתפקיד שנפל עליו, לאחר השעייתו של שמעון גפסו. הראיס הוותיק לשעבר לא התבלבל והסביר לראש העיר הצעיר, כי אם הוא מאמין במשהו, עליו ללכת עם האמת שלו עד הסוף, ולא לעשות חשבון לחבר מועצה זה או אחר, שכן לכל אחד מהם יש אינטרס שונה והוא לעולם לא יוכל לרצות את כולם.

 

בדוק גם

גדלקין (צילום נפתלי לרר)

גדלקין מבקש להכליל את נצרת עילית ברשימת הזכאות להטבות מס

יו"ר האופוזיציה בנצרת עילית: "כי יופעלו שיקולים ענייניים ואוביקטיביים בעת הרכבת רשימת הערים ולא יהיו מקרים אשר נהנו עד כה מהטבת המס בשל לחצים פוליטיים או פעילות של לוביסטים, שכן עיון פחות חזקות מנצרת עילית נהנו עד כה מהטבות המס לאורך שנים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *