יום חמישי , אפריל 25 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / נתנאל טויטו נבחר לממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית
נתנאל טויטו (צילום: יח"צ)
נתנאל טויטו (צילום: יח"צ)

נתנאל טויטו נבחר לממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית

נתנאל טויטו
נתנאל טויטו (צילום: יח"צ)

נתנאל טויטו, בן 29, ששימש בשנה וחצי האחרונות כסגן ראש העיר והחזיק בתיק החינוך, נבחר לממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית., בעקבות יציאתו של שמעון גפסו לחופשה מאולצת. טויטו, שחזיק בסמכויות ראש עיר אמר: "אני מודה לחברי המועצה על האמון שנתנו בי. בכוונתי להוביל שתי מטרות מרכזיות, האחת, להמשיך ולייצב את העירייה מבחינה כלכלית ומוניציפאלית, והשנייה להוביל דרך של שיתופי פעולה ,יחד עם חברי המועצה ומשרד הפנים וזאת על מנת שניתן יהיה להתמודד עם האתגרים הניצבים בפני העיר".

נתנאל שימש בשנה וחצי האחרונות בתפקיד סגן ראש עיר ללא שכר, והיה אחראי על תחום החינוך. בתקופת כהונתו הוביל תהליכים משמעותיים בתחום החינוך בהם: החלטת מועצה על גיבוש תכנית אב לחינוך, צירוף נצרת עילית לערי החינוך בישראל, יישום תכנית בית הספר של החופש הגדול במתכונת מורחבת בעיר הכוללת גם את כיתות ג' וד',תכנית מצוינות באנגלית ועוד.

טויטו גדל והתחנך בנצרת עילית. הוא סיים לימודי תיכון בבית הספר אורט "אלון", שירת בתפקיד פיקודי ביחידה מובחרת וסיים בהצטיינות. לאחר השחרור מצה"ל רכש השכלה אקדמאית וסיים לימודי תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במינהל עסקים מטעם המרכז הבינתחומי בהרצלייה. לצד לימודיו האקדמאיים הוכשר בתכניות מנהיגות שונות בתוכן תכנית רבין למנהיגות, ארגון שגרירי רוטשילד וקריאת כיוון – מכינה לשירות הציבורי.

לצד מינוי ממלא מקום ראש עיר נחתם הסכם קואליציוני למינוי שני סגנים, אלכס גופמן ימשיך לשמש סגן ראש העיר ובתפקיד סגן ללא שכר ימונה ד"ר עואודה שוכרי מסיעת "דו קיום".

 

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מציג את התכנית (צילום עצמי)

כך תיראה נצרת עילית ב- 2030

הוועדה המחוזית אישרה למתן תוקף את תוכנית המתאר העתידית של נצרת עילית * בתכנון: 3,000 חדרי מלון ו- 1.4 מיליון מ"ר של שטחי תעסוקה, בילוי ומסחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *