יום שבת , מרץ 23 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: פוטר כוריאוגרף להקת המחול העירונית
זאב קרן עם חלק מהרקדנים צילום עצמי
זאב קרן עם חלק מהרקדנים צילום עצמי

נצרת עילית: פוטר כוריאוגרף להקת המחול העירונית

 זאב קרן עם חלק מהרקדנים צילום עצמי
זאב קרן עם חלק מהרקדנים צילום עצמי

הכוריאוגרף הוותיק של להקת המחול העירונית בנצרת עילית, האירוס הנצרתי, זאב קרן, פוטר מתפקידו ועתיד הלהקה שייצגה את העיר בעשרות פסיטבלים בארץ ומעבר לים אינו ברור. "פיטרו את זאב, הלהקה מתוכננת להמשיך, אלא שכרגע אין מנהל אומנותי ואין כבר ילדים, כי ילדים פנו לחוגים אחרים. המתנ"ס הוציא מכרז לתפקיד מאוחר מדי", אומרת מרים שקלאר שירקון, אמא של אחת הרקדניות.

ראש עיריית נצרת עילית ויושב ראש דירקטוריון המרכזים הקהילתיים, אלכס גדלקין, מגלה כי כבר לפני כשנתיים הייתה כוונה לפטר את הכוריאוגרף הוותיק של להקת המחול העירונית, האירוס הצרתי. לדברי גדלקין, "היו אז בלהקה כ- 60 רקדנים בלבד, ביקשנו שייקח על עצמו פרויקט ויגיע לפחות ל- 100 ילדים, ביקשתי שישעו עוד כמה הפקות למען הקהילה כדי להצדיק את השכר שלו, אבל לא הגענו להבנות. אי אפשר להחזיק צוות של כוריאוגרף עם חמישה מדריכים על 60 ילדים.

על העתיד אומר גדלקין: "בשכר של זאב קרן אפשר להביא כוריאוגרף. בינתיים הלהקות עובדות עם המדריכים. נביא כוריאוגרף שיעבוד לפי חשבוניות, זה יצא לנו הרבה יותר זול".

ההורים מודאגים, חלקם בלחץ, אומרים שמפעל עירוני יפה עומד בפני סיום
"נביא כוריאוגרף חדש ונמשוך חזרה את הילדים. אני אופטימי, נחדש את ימי הלהקה כבעבר. לפעמים בחיים צריך לעשות שינוי".

בדוק גם

ראש העיר מציג את התכנית (צילום עצמי)

כך תיראה נצרת עילית ב- 2030

הוועדה המחוזית אישרה למתן תוקף את תוכנית המתאר העתידית של נצרת עילית * בתכנון: 3,000 חדרי מלון ו- 1.4 מיליון מ"ר של שטחי תעסוקה, בילוי ומסחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *