יום שני , מרץ 18 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים
צילום אילוסטרציה פנתרמדיה
צילום אילוסטרציה פנתרמדיה

ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים

בתביעה שהוגשה על ידי אישה בת 60 מאזור העמק, נגד מומחה לרפואה פלסטית, נטען כי ניתוח קוסמטי למתיחת פנים וצוואר אותו ביצע הרופא באישה, גרם להופעת שיירי עור תחת אוזניה, כמעין קרניים מכוערות, וכן הותיר שיירי עור בסנטרה. על פי התביעה, הרופא ביצע לאשה ניתוח נוסף על מנת לתקן את הפגמים שנוצרו, אך גם הניתוח המתקן לא עזר, לכאורה, והקרניים המכוערות המשיכו לעטר את פניה של האישה.

הרופא הציע לבצע ניתוח נוסף, שלישי במספר, אך היות ואמונה של האשה ברופא אבד, סוכם ביניהם כי הניתוח השלישי, לתיקון הפגמים יבוצע על ידי רופא מומחה אחר, והרופא המקורי ישא בעלותו. לדברי האישה, ערב הניתוח, שעלותו נאמדה ב-25 אלף שקלים, היא הופתעה להיווכח כי הרופא לא עומד בהתחייבותו ומסרב לממן את הניתוח, אלא מסכים רק להחזיר לה את הכסף על הניתוח, לאחר שתממן אותו מכיסה. בשל חסרון כיס שנבע ממימון הניתוח הקודם, נאלצה האישה לוותר על התיקון, הסתגרה בביתה ושקעה בדיכאון.

כעת תובעת האישה באמצעות עו"ד לידור פוגל-אורן, פיצויים מהרופא המנתח, במאות אלפי שקלים.

 

בדוק גם

עו"ד מאי מרקוביץ (צילום: רותם אזולאי)

היסטריית הליסטריה: "אם היו מיידעים את האימהות מאילו מזונות להימנע, הילדים היו בריאים"

עו"ד מאי מרקוביץ מהיישוב אביאל, שמשרדה ממוקם בזכרון יעקב, מטפלת בתביעות של נשים שנדבקו בחיידק הליסטריה בזמן ההריון וילדיהן נפגעו קשות. אחרי שיצאה למחקר מקיף בעקבות החיידק האלים, אין לה ספק שהדבר היחיד שיכול למנוע את המקרה הבא הוא הסברה מאסיבית מצד הממסד הרפואי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *