יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / כללית השיקה מרכז חדשני לבריאות האישה בנצרת עילית
גזירת הסרט. המרכז לבריאות האישה (צילום: שירותי בריאות כללית)
גזירת הסרט. המרכז לבריאות האישה (צילום: שירותי בריאות כללית)

כללית השיקה מרכז חדשני לבריאות האישה בנצרת עילית

במעמד יורם סגל מנהל כללית בצפון,ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין רב העיר ישעיהו הרצל, הושק המרכז החדש האזורי לבריאות האישה בנצרת עילית.  המרכז החדש נמצא באגף נפרד מהרפואה הכללית, משרה אווירה חמה וידידותית והוא מהיפים הקיימים באזור,מציע לנשים שירות איכותי ביותר. את המרכז מנהל  ד"ר אברהם טפר, וקיבל ציונים גבוהים בסקרי שביעות רצון "סקרי יהלום" לקוחות הנערכים מעת לעת. במרכז צוות רב מקצועי ומנוסה הכולל רופאים מעולים, אחיות, עובדת סוציאלית, דיאטנית . החידוש במרכז שהשירות האדמיניסטרטיבי יינתן על ידי מזכירה ייעודית למרכז.

מפגשי עדכון ידע בין צוות גינקולוגיים ובין רופאי המשפחה בעיר ובאזור הפכו למסורת. המרכז, על כל צוותו הרופאים והאחיות יועבר לשירות במשכן החדש, כמו כן מהווה המרכז –חלק ממערך הדרכה לסטודנטים לרפואה מהפקולטה לרפואה בצפת ואוניברסיטה בר אילן.

מנהל כללית במחוז צפון יורם סגל ציין כי הכללית הרחיבה את שירותיה בנצרת עילית לרווחת התושבים. באזור קיימים שני מרכזים לרפואה יועצת מרכז רפואי נצרת עילית דרום בו כל שירותי הרפואה היועצת והמרכז החדיש- מגדלי נצרת . ראש העירייה אלכס גדלקין בירך את הכללית על הקמת המרכז המפואר והייחודי לרווחת נשות העיר והסביבה וציין את שיתוף הפעולה הפורה בין הכללית לעיריית נצרת עילית.

גזירת הסרט. המרכז לבריאות האישה  (צילום: שירותי בריאות כללית)
גזירת הסרט. המרכז לבריאות האישה (צילום: שירותי בריאות כללית)
מרכז בריאות האישה בנצרת עילית (צילום: שירותי בריאות כללית)
טקס ההשקה במעמד ראש העיר ורב העיר (צילום: שירותי בריאות כללית)

 

בדוק גם

ראש העיר מציג את התכנית (צילום עצמי)

כך תיראה נצרת עילית ב- 2030

הוועדה המחוזית אישרה למתן תוקף את תוכנית המתאר העתידית של נצרת עילית * בתכנון: 3,000 חדרי מלון ו- 1.4 מיליון מ"ר של שטחי תעסוקה, בילוי ומסחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *