בית / ידיעון עפולה והגליל / חדשות בידיעון עפולה והגליל / התנגש ברכב ובבדיקת נשיפון נמצא בגופו פי 6 אלכוהול

התנגש ברכב ובבדיקת נשיפון נמצא בגופו פי 6 אלכוהול

בהמשך החקירה התברר גם  כי החשוד נהג ברכב ללא ביטוח וללא רישיון נהיגה  לאחר שנפסל לנהיגה ע"י בית המשפט  בשל נהיגה בשכרות במקרה אחר. החשוד נעצר והוגש נגדו כתב ...
ניידת של משטרת התנועה ברחוב אחי אילת בקרית חיים. צילום: דורון גולן
צילום: דורון גולן

הודעה על תאונת דרכים התקבלה במשטרה ברחוב ירושלים בעפולה, שבה מעורבים שני רכבים. לדברי המודיע נהג הרכב התנגש ברכבו מאחור ונגרם לו נזק. השוטרים הגיעו למקום ופתחו בחקירה במסגרתה עיכבו את הנהג המעורב בתאונה –  תושב עפולה בן 45 כשמפיו נודף ריח חזק של אלכוהול.

ניידת משטרה | צילום: דורון גולן
ניידת משטרה | צילום: דורון גולן

בבדיקת נשיפון נמצא בגופו של הנהג המעורב בתאונה-  1390 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אויר נשוף – כמעט פי 6 מהכמות המותרת.

בהמשך החקירה התברר גם  כי החשוד נהג ברכב ללא ביטוח וללא רישיון נהיגה  לאחר שנפסל לנהיגה ע"י בית המשפט  בשל נהיגה בשכרות במקרה אחר. החשוד נעצר והוגש נגדו כתב אישום, במקביל הרכב בו נהג נתפס והושבת למשך 30 ימים.

מהמשטרה נמסר: "נהיגה בהשפעת אלכוהול הינה עבירה חמורה המסכנת את הנהג ומשתמשי הדרך, מחקרים רבים מצביעים על פגיעה בכושר השיפוט, במיומנויות הנהיגה, הוא מאריך משמעותית את זמן התגובה של הנהג, מטשטש את כושר הראייה, מאריך את זמן ההתאוששות מסנוור, גורם לתחושת עייפות ואף מגביר את תחושת הביטחון העצמי של הנהג ואת תחושת השליטה על הרכב"

 

בדוק גם

פורום הנהגת מועצת הנוער היוצא והנכנס | צילום: דוברות עיריית חיפה

תלמידה מקרית חיים נבחרה ליו"ר מועצת הנוער

שלי גרומצסקי מתיכון קרית חיים נבחרה לתפקיד היו"ר החדשה של מועצת הנוער העירונית חיפה. יוחאי עמיר, תלמיד חטיבת דגן בקריית חיים, נבחר לסגנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *