יום ראשון , מאי 26 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נעצר תושב נהריה בחשד לביצוע מעשים מגונים בקטינות שהכיר ברשת
מעצר אחד החשודים בפדופיליה. צילום: משטרת ישראל
מעצר אחד החשודים בפדופיליה. צילום: משטרת ישראל

נעצר תושב נהריה בחשד לביצוע מעשים מגונים בקטינות שהכיר ברשת

יחידת 105 בלהב 433 והמטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת פתחו היום (שני) בחקירה גלויה נגד תושב נהריה, 55, בחשד לביצוע עבירות מין בקטינות ברשת. במהלך שעות הבוקר, נעצר לחקירה באזהרה בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בקטינות ברשת, לרבות אינוס, הטרדה מינית, מעשה מגונה, עבירות מחשב וכן עבירות נוספות.

החקירה החלה בעקבות דיווח של הורים למוקד 105 ומלווה על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

על פי החשד, נהג החשוד משך תקופה ארוכה ליצור קשר עם קטינות 11-17 באמצעות אחת האפליקציות לשיתוף חברתי תוך התחזות לאחרים. לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, תוך ניצול בוטה של תמימותן, נהג החשוד לשדל אותן לשלוח לו תכנים בעלי אופי מיני, עד כדי ביצוע מעשים מגונים ומעשי אינוס. מדובר בחקירה סמויה ומורכבת, שהתנהלה במשטרת ישראל מזה מספר שבועות, במהלכה הופעלו אמצעים טכנולוגיים ואחרים וכך הצליח צוות החקירה לזהות את החשוד.

משטרת ישראל  נמסר: "נמשיך להיאבק בנחישות בתופעה החמורה של פגיעה מינית בקטינים דרך האינטרנט ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא לדין את העבריינים הפוגעים בגופם ובפרטיותם של קטינים ובכלל וקוראת לציבור לפנות למוקד 105 לדיווח על עבירות כלפי קטינים ברשת האינטרנט".

בדוק גם

בעד שינוי. מוסא כהן (צילום ישראל פרץ)

מוסא כהן, מבוני נצרת עילית: "בעייתי שכולם חושבים שאנחנו נצרת"

האיש שנמנה עם הגרעין המייסד של העיר נצרת עילית, תומך בשינוי שמה של העיר לנוף הגליל. "אעשה הכל על מנת לשכנע את התושבים שזהו מהלך נכון"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *