יום חמישי , מרץ 21 2019
בית / ידיעות הגליל / כדורסל: ניצחון משכנע להפועל עפולה על קריית אתא
40 נקודות. אנדרו אנדרוז (צילום דוברות הפועל עפולה)
40 נקודות. אנדרו אנדרוז (צילום דוברות הפועל עפולה)

כדורסל: ניצחון משכנע להפועל עפולה על קריית אתא

אמש פגשה קבוצת הכדורסל הפועל עפולה את קריית אתא בהדרכת שרון אברהמי. בעפולה היה רצון עז להמשיך את המומנטום וכך היה. בערב קליעה חסר תקדים של אנדרו אנדרוז שקלע 40 נקודות, השתלטו כדורסלני עפולה על המשחק וניצחו באופן משכנע.

אנדרו אנדרוז (צילום דוברות הפועל עפולה)
אנדרו אנדרוז (צילום דוברות הפועל עפולה)

הקהל של עפולה הגיע למשחק גם כן ועודד את השחקנים לאורך כל המשחק, עושה רושם שגם הם מרגישים שדברים טובים קורים העונה בקבוצתם.

ניר קפלן המאמן סיכם את המשחק הנהדר של קבוצתו "אנחנו מאוד שמחים ומרוצים מהדרך שהקבוצה שיחקה, למרות הפציעה של קיי סי השחקנים הראו אופי מדהים. הקבוצתיות שלנו והאופי שלנו נתנו לנו את הניצחון נגד קבוצה לא קלה. תודה לקהל המדהים שהגיע ותמך לאורך כל המשחק"

ירין איינהורן הרכז הוסיף "למרות התוצאה בסיום היה משחק קשה מאוד, אני מאוד שמח על הניצחון ומהדרך ששיחקנו. תודה לקהל המדהים שלנו שדחף לאורך כל המשחק, שמחים היום מהניצחון וממחר חוזרים לעבוד לקראת שבוע הבא"

בדוק גם

קייס אפרים לאווי עם משה קונינסקי, צילום אלכס הובר

קונינסקי: "הטיפול באוכלוסיית העולים לא יהיה יותר סקטוריאלי"

האופוזיציה ביקשה ישיבת מועצה שלא מן המניין, אך בסופו של דבר רק שניים מחבריה הגיעו. ראש העירייה הודיע שלא יהיה עוד מצב שבו עולים מחבר המדינות יופנו למחלקת הקליטה ואילו עולים מאתיופיה יופנו למחלקת הרווחה. "כולם ייהנו מאותן הזכויות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *