יום שלישי , אפריל 23 2019
בית / כללי / כדוריד ליגה לאומית: שלומי שושן פורש
זרק פצצה. שלומי שושן צילום: איסר רביץ
זרק פצצה. שלומי שושן צילום: איסר רביץ

כדוריד ליגה לאומית: שלומי שושן פורש

 

"אחרי 5 שנים שבהן אני יושב ראש הקרייתים הודעתי להנהלה שאני מסיים את תפקידי". כך פתח יו"ר הקרייתים שלומי שושן את הודעתו לחברי אגודת הקרייתים והוסיף  "5 שנים מלאות בעשייה עם הרבה רגעים של אושר, אני חושב שאני משאיר אגודה 'בריאה' עם מחלקת ילדים שמתחילה להיבנות ולייצר איזה שהוא תלכיד שנקרא אגודת ספורט. אני חושב שניהלתי את האגודה בדרך של בית, בדרך של ספורטיביות, יושר ובעיקר הגינות. אני עדיין נשאר לעזור להנהלה להתחיל לבנות את העונה הבאה, וכן, יש עדיין את הנופש בחו"ל. סיכומים של העונה נעשה אצלי בטקס סיום עונה".

תגובת ההנהלה: "שלומי הודיע לנו השבוע את הבשורה. העזיבה שלו נובעת מסיבות אישיות, בין היתר הרצון והצורך להשקיע במשפחה ובעבודה. אנחנו מאוד מצרים על החלטה זו ואף מקווים שאולי יחזור בו. שלומי עשה הכל באגודה בהתנדבות, בהשקעה וב״רוח הקרייתית״ במשך 5 שנים. אנחנו מודים לו ובטוחים שעוד ניפגש. כרגע אנחנו מחפשים אדם שיכנס לנעליו הגדולות. כל זה במחשבה שעדיין הוא יתחרט. בכל זאת קשה לעזוב משפחה״.

 זרק פצצה. שלומי שושן    צילום: איסר רביץ
זרק פצצה. שלומי שושן צילום: איסר רביץ

 

בדוק גם

ליגל רז. צילום: סטודיו מאיסה

מלכת הרשת

אם אתם לא מכירים את ליגל רז כנראה שנולדתם לפני שנכנסנו למאה ה-21, כי הבחורה ממושב אליכין היא יוטיוברית תוססת שמעלה לערוץ שלה, QUEENLIGI, סיפורים אישיים מחייה הפרטיים שזוכים למאות אלפי צפיות. הכירו תופעת רשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *