בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / המשטרה מנסה לעשות סדר ברחוב אחי אילת

המשטרה מנסה לעשות סדר ברחוב אחי אילת

בשבועות האחרונים מנהלת משטרת התנועה פעילות יומ-יומית נגד נהגים שחוסמים נתיבי תנועה בניגוד לחוק לאחר שהתברר שציר תנועה מרכזי זה …
ניידת של משטרת התנועה ברחוב אחי אילת בקרית חיים. צילום: דורון גולן
ניידת של משטרת התנועה ברחוב אחי אילת בקרית חיים. צילום: דורון גולן

בשבועות האחרונים מנהלת משטרת התנועה פעילות יומ-יומית נגד נהגים שחוסמים נתיבי תנועה בניגוד לחוק לאחר שהתברר שציר תנועה מרכזי זה הפך להיות מקום שבו החוק הינו בגדר המלצה בלבד.

ניידת של משטרת התנועה ברחוב אחי אילת בקרית חיים. צילום: דורון גולן
ניידת של משטרת התנועה ברחוב אחי אילת בקרית חיים. צילום: דורון גולן

כבר תקופה ארוכה ש"הד הקריות" מתריע על כך שציר אחי אילת הפך להיות מקום שבו נהגים רבים עושים בחוק בראות עיניהם וחסמים את נתיבי הנסיעה בכדי לעשות את הסידורים בבנקים או לקנות בחנויות האוכל שלאורך הציר. מתוך שני הנתיבים שיש לכל כיוון ברחוב, נותר למעשה רק נתיב אחד שמנקז אליו את כל התנועה, מה שגורם לעומסי תנועה כבדים מאוד בעיקר בשעות הבוקר ואחר הצהריים.

ברחוב יש גם מוקד של הפיקוח העירוני של עיריית חיפה שאנשיו אמורים לטפל בנושא החנייה הבלתי חוקית אולם פעילותם אינה מוגשת בשטח. במשטרת התנועה החליטו לטפל בבעייה וכבר כמה שבועות שמדי יום נשלחת לרחוב ניידת של משטרת התנועה שעוברת בו הלוך ושוב ומנסה להילחם בנהגים העבריינים.

משיחות עם שוטרי תנועה שעובדים ברחוב עולה כי הם הספיקו לרשום כבר עשרות דוחות על עבירות תנועה לאורך אחי אילת, אם כי בשלב הזה הם מנסים בעיקר להזהיר את הנהגים ולהרתיע אותם מלבצע עבירות. נכון להיום עדיין מתעלמים הנהגים מנוכחות המשטרה וברגע שהניידת חולפת הם שוב חונים על נתיב הנסיעה. "זו מלחמת התשה" אמר אחד השוטרים "הנהגים פשוט מתעלמים לא רק מהחוק אלא גם מנהגים אחרים ואנחנו מנסים להילחם בזה".

מהמשטרה נמסר כי בעקבות פניות תושבים על חסימות מעבר ברחוב אחי אילת תוגברה האכיפה במקום נגד נהגים שחנו בחניות כפולות וחסימות מעבר שסיכנו את הולכי הרגל.

בדוק גם

מחכים לביבי

המתווה החדש של הטבות המס שמפלה את עכו לרעה נתפש בעיר כחורבן לכל דבר. ההבטחות של כחלון להשוואת ההטבה לנהריה התפוגגו ולנקרי יוצא עם תושביו נגד ראש הממשלה: "אני יודע שכועסים עלי בליכוד – שיכעסו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *