בית החינוך "מעלות ניסים" זכה פרס החינוך המחוזי ומועמד לפרס החינוך הארצי

ביה"ס "מעלות נסים" שזכה בפרס החינוך המחוזי אירח השבוע את הוועדה הבוחנת את מועמדות בית הספר לפרס החינוך הארצי.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
כבוד גדול לביה
כבוד גדול לביה"ס מעלות ניסים (צילום: באדיבות דוברות עיריית עפולה)

ביום שני השבוע לבש בית הספר "מעלות ניסים" בעפולה חג, מנהל בית הספר אליאור בטיטו אירח את ראש העיר אבי אלקבץ, רב העיר שמואל דוד, מ"מ ומחזיק תיק החינוך הממלכתי דתי חביב פרץ, סגן ראש העיר שלמה מליחי וחברי הוועדה לבחירת פרס חינוך ארצי בראשות המפקחת הארצית על תחום בתי הספר היסודיים בחמ"ד המשמשת כיו"ר הוועדה יעל ואן דייק וחברי הוועדה ד"ר שמואל שנהב, חגית לזר ושרית ברונר שסיירו בבית הספר כדי להעניק לבית הספר את פרס החינוך המחוזי ולבחון את מועמדותו לפרס החינוך הארצי שתוצאותיו הסופיות עתידות להתפרסם בשבוע החמ"ד שיצוין לפני פסח.

בשנים האחרונות ביה"ס "מעלות נסים" חרט על דגלו צמיחה והתחדשות המגיעים בזכות פדגוגיה חדשנית ותהליכים אקלימיים פנים ארגוניים שמוביל הצוות החינוכי בביה"ס.

"כבוד גדול לעיר עפולה"

בשנת 2016 מנה ביה"ס 83 תלמידים בסה"כ ואף עמד בפני איום סגירה. תחלופת ההנהלה בשנה זו יצרה תפנית משמעותית ומאז ועד היום ביה"ס הכפיל את כוחו ועומד כיום על 150 תלמידים הנהנים מסביבת למידה חדשנית ומגוונת אשר יוצרות עניין וגירוי בלמידה ומחזקות את האקלים הבית ספרי.

כמו כן, הוגדרה ייחודיות מרשימה לביה"ס, מרכז לאדריכלות, המטפחת מיומנויות ומחזקת את תפקודי הלומד. נוצרו חיבורים לאקדמיה שהעניקו לצוות החינוכי הכשרה והתפתחות מקצועית בתחום הויסות העצמי בלמידה ותלמידי ביה"ס הוכיחו בתקופת הקורונה את יכולותיהם כלומדים עצמאיים.

אליאור בטיטו מנהל ביה"ס, סיפר: "הובלנו תהליך נפלא ששם את ביה"ס 'מעלות נסים' על מפת החינוך בעפולה כבית חינוך איכותי ומוביל. בקיץ האחרון החליט ראש העיר אבי אלקבץ על העתקת ביה"ס והעניק מבנה ראוי לפדגוגיה הנפלאה המקודמת בביה"ס. מטרתנו להשיג את הפרס הנכסף, יחדיו תהיה זו חותמת להצלחה המגיעה בעמל רב ובשותפות נפלאה".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בעפולה, חביב פרץ אמר: "כבוד גדול לעיר עפולה, לבית החינוך מעלות ניסים, תלמידים, הורים, צוות החינוך ומנהל בית הספר אליאור בטיטו. מבחינתי זאת סגירת מעגל כאשר בעבר הייתי מורה ומחנך של הילד אליאור וכיום על הצלחתו כמנהל".

"אני מודה לראש העיר אבי אלקבץ ששם את החינוך בעיר בכלל ואת ההשקעה בחמ"ד ובמעלות ניסים בפרט וכולי שמחה כי הוא זוכה לראות את פירות ההשקעה. כך גם לראש אגף חינוך טינה וולדמן ולמנהלת העל יסודי נגה בן אילוז וכן לרב העיר, הרב שמואל דוד המלווה את בית החינוך, למפקח, שלום אדרי והמחמ"ד חיים גבאי המלווים את בית הספר", הוסיף פרץ.

 

לחדשות נוספות בידיעון עפולה וידיעות הגליל לחצו כאן* לדף הפייסבוק שלנו לחצו כאן

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תגיות

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram