יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / דעות / שלי יחימוביץ, לכי ל"עבודה"
את באמת רוצה להחליף את נתניהו? השתגעת, תגידי? מה עובר עליך? מה לך ולניהול מדינה, כשאינך מבינה בניהול "עבודה"?

שלי יחימוביץ, לכי ל"עבודה"

הדחת את אורי שגיא עוד לפני שהגיע ל"עבודה". גרמת לעמיר פרץ לעזוב את ה"עבודה". את פונה אל שאול אלוביץ באמצעות התקשורת שידיח את גיל שרון מנכ"ל פלאפון מה"עבודה". את מבעירה אש במקומות "עבודה".

את מפיקה אמירות פופוליסטיות בצרורות בשם ה"עבודה". מה לך ולניהול? מה את מבינה בעובדים? מה את מבינה בניהול משאב אנושי? במי את נלחמת? מה את רוצה? מי מבין אותך? את מבקשת להרוס מקומות "עבודה" במקום לבנות תוכנית כלכלית בשם ה"עבודה" שלך.

עליך לשקול פעמיים לפני שאת מפיצה הצעות בתקשורת ומסכנת בכך את פרנסתן של המשפחות ואת מקום ה"עבודה" שלהן. הורידי נעלייך מעל רגלייך בטרם הינך פונה לאנשים כמו שאול אלוביץ שבנה בעמל וביזע קבוצת חברות שמספקת "עבודה" ופרנסה מכובדת לעשרות אלפי משפחות בישראל.

לפני שאת מבקשת ללמד את אלוביץ איך לעבוד, לכי בעצמך ל"עבודה". עובדי פלאפון אינם טיפשים. הם מבינים שאת מנצלת אותם ורוכבת על גבם במטרה לקדם את ה"עבודה" שלך. נקווה שהם לא ייפגעו חלילה וחס מהרעל שאת מזריקה להם לווריד ויפסידו מקום "עבודה". במקום להבין את הצדדים, להרגיע, לנסות לפשר, את מנצלת משבר ניהולי, מסכסכת ומזרימה זדון וזעם אצל עובדים. שלי יחימוביץ, את אמורה לנהל את מפלגת ה"עבודה", וכעת אין שם סימני נפט…

האשמת את התעשיינים, את שוק ההון, את בעלי הקונצרנים בגניבה – זוהי התנהגות פופוליסטית ברוטאלית שאינה מתאימה למחוזותינו וראויה לגינוי. לכי לבנות מצע מדיני, תבני מצע כלכלי של בניין מקומות "עבודה" ולא הרס, עוד רגע יהיו בחירות ולא תהיה לך "עבודה".

את באמת רוצה להחליף את נתניהו? השתגעת, תגידי? מה עובר עליך? מה לך ולניהול מדינה, כשאינך מבינה בניהול "עבודה"? אומרים שיש בך קור רוח. מסתבר שיש בך קור בלבד ואף טיפה של חום ואהבה. צאי מהבקבוק, לכי ל"עבודה" ותפסיקי לנדנד לנו.

 גילוי נאות: 10 שנים כיהנתי כמנכ"ל באחת החברות המצליחות בבעלותו של שאול אלוביץ, בה עבדו אלפי עובדים, כולם מרוצים ומאושרים.

 

בדוק גם

פוליטיקה היא לא תוכנית ריאליטי. צברי | צילום: יח"צ

אחרי 28 שנה: יורם צברי עזב את מפלגת העבודה והצטרף לכולנו

צברי, חבר מועצת העיר קרית אתא לשעבר וכיום יו"ר תאגיד המים מעיינות אתא, נימק: "מפלגת העבודה בראשות אבי גבאי היא לא יותר מאשר אסופה של 'טרמפיסטים'. היא חדלה מלייצג את העם... המפלגה הפכה להיות פלטפורמה לקידום ידוענים מצפון תל אביב"

תגובה אחת

  1. עובד בפלאפון יותר מ 13 שנה

    חזיר קפיטליסטי מסריח שרוצה להסריח עוד ועוד מכסף ועוד כסף ועוד כסף .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *