בית / צפון 1 וכרמיאל / חדשות בצפון 1 וכרמיאל / עכו: פסטיבל ערבסק יתקיים בחודש הבא

עכו: פסטיבל ערבסק יתקיים בחודש הבא

שנה שנייה ברציפות: פסטיבל ערבסק למוזיקה ערבית ואנדלוסית יתקיים בעכו בחודש הבא
שרית חדד צילום: עדי אורני
שרית חדד צילום: עדי אורני

שנה שנייה ברציפות: פסטיבל ערבסק למוזיקה ערבית ואנדלוסית יתקיים בעכו בחודש הבא

פסטיבל ערבסק עכו הבינלאומי למוזיקה ערבית קלאסית ואנדלוסית, יתקיים זו השנה השנייה ברציפות בנופי העיר היוצרים תפאורה מגוונת והיסטורית בת אלפי שנים לצד נוף מודרני וחדש. הפסטיבל יימשך חמישה ימים (11-15 ביוני),  ויאפשר לקהל הצצה לשורשיה ולמקורותיה של המוזיקה וגם לסיפורה של עכו ותושביה – יהודים וערבים, חילוניים ודתיים, עולים חדשים וותיקים – vחיים יחד בקיום משותף.

הפסטיבל, בניהולו האמנותי של מאסטרו תום כהן, יארח במצודה הצלבנית בעכו העתיקה אמנים מובילים מהארץ ומהעולם, עם מוסיקה מגוונת המגשרת על חילוקי דעות וקונפליקטים ונותנת מקום לשיח פורה ומעשיר המתמקד בשכבה התרבותית ובשורשים המשותפים.  

ראש העיר ויו"ר הפסטיבל, שמעון לנקרי: "אנו גאים לקיים את הפסטיבל שהופך למסורת. אין ראויה מעכו להיות המקום שמציג את התרומה העשירה של המוסיקה הערבית הקלאסית והאנדלוסית לתרבות בישראל. הקהל צפוי ליהנות מנופי העיר, מהאווירה ומהנשמה שהאמנים המשתתפים יציגו בהופעות, במופעי הרחוב ובפעילויות הנוספות".

בדוק גם

עבודות של איתן ג'ורג' הורביץ | צילום: יח"צ

מסע רקום בעכו

הערב, חמישי (19:00), תיפתח במרכז איי-קאט בעכו תערוכה של האמן איתן ג'ורג' הורביץ, שרוקם על טקסטיל ממוחזר תמונות של מקומות בשילוב טקסטים של שירים ישראליים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *