בית / צפון 1 וכרמיאל / חדשות בצפון 1 וכרמיאל / ניידת הממוגרפיה של כללית הגיעה לעכו

ניידת הממוגרפיה של כללית הגיעה לעכו

הצלחה למבצע בדיקות ממוגרפיה ואולטרסאונד שבוצעו בניידת של כללית שהובאה למרפאת עכו עמידר. ביום ראשון הקרוב הניידת תגיע שוב. בואו להיבדק
ביום ראשון הקרוב היא מגיעה שוב. ניידת הממוגרפיה בעכו | צילום: דוברות כללית
ביום ראשון הקרוב היא מגיעה שוב. ניידת הממוגרפיה בעכו | צילום: דוברות כללית

הצלחה למבצע בדיקות ממוגרפיה ואולטרסאונד שבוצעו בניידת של כללית שהובאה למרפאת עכו עמידר. ביום ראשון הקרוב הניידת תגיע שוב

ביוזמה של כללית חונות ניידות ממוגרפיה בסמוך למרפאות ברחבי האזור, והמבוטחות יכולות להיבדק קרוב לבית. השבוע הוצבה הניידת ליד מרפאת כללית עכו עמידר וביצעה בדיקות לאורך כל היום, מ-10:00 ועד 19:00. מבוטחות כללית המטופלות במרפאה זו ובעכו בכלל, בנות 74-50, אשר לא נבדקו בשנתיים האחרונות הוזמנו להיבדק. כל מטופלת שנמצא בבדיקתה ממצא חריג, הופנתה למשרד המרפאה, צוידה בהתחייבות לאולטראסאונד, ואז בוצעה לה מיידית הבדיקה בניידת. כך הושלם עבורה סבב הבירור הראשוני, בו במקום.

55 מבוטחות כללית ניצלו את ההזדמנות להיבדק קרוב לבית. 20 מהן, שהיה חשד אצלן לממצא חריג, עברו בדיקה נוספת באולטרסאונד. מי, שלאחר שתי הבדיקות נמצא כי אכן יש חשד לגידול ממאיר, הופנתה להמשך בירור במרפאת השד.

המפגש עם הנבדקות היווה הזדמנות להשלים עבורן סבב בדיקות הנדרש ל"דרכון הבריאות" שנעשה לכל מטופל בכללית, כדי לוודא שהוא נמצא במעקב מסודר, מקיף ואיכותי. נוכח ההצלחה הרבה של המבצע, ביום ראשון הקרוב, 7 באפריל, ייערך ביקור נוסף של הניידת במרפאה בעכו.

מהנהלת כללית נמסר, כי הוחלט להשקיע משאבים רבים בהבאת ניידות בסמוך למרפאות, לאחר שנמצא כי בדרך זו נרשמת עלייה ניכרת בהיענות הנשים לבדיקה, גם כאשר יש מכון ייעודי באותה העיר או בסמוך. ככל הנראה העובדה שהניידת מגיעה במיוחד, הצוות מזמין אישית והמטופלת נבדקת בסביבתה הטבעית ועל ידי צוות המוכר לה היטב, מסייעת בהיענות הנשים לטיפול.

בדוק גם

שיהיה לכם "יום ורוד"

שיהיה לכם יום ורוד

תנועת הנוער המכבי הצעיר, סניף חדרה נרתמת לאגודה למלחמה בסרטן ולהעלאת המודעות לסרטן השד. ב-30.5 תתקיים במתחם מול החוף וילג' הפעילות המסורתית "יום ורוד"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *