יום ראשון , מרץ 24 2019
בחירות בית חולים נהריה  (צילום:  דוברות בית החולים)
בחירות בית חולים נהריה (צילום: דוברות בית החולים)

זהו יום הבוחר

שתי קלפיות הוצבו ביום הבחירות בבית החולים לגליל המערבי בנהריה, בבניין מרפאות החוץ ובמתחם מכון הרנטגן. 172 אזרחים ניצלו את זכותם והצביעו בקלפיות. בבחירות השתתפו בעלי זכות הבחירה המאושפזים, שלא יכלו להגיע לקלפי הקרובה לביתם בשל אשפוזם. בנוסף, באישור מיוחד ניתנה האפשרות גם לעובדים מבית החולים ששהו בעבודה בכל השעות בהן מתבצעת ההצבעה ברחבי הארץ להשתתף בבחירות.

בחירות בית חולים נהריה (צילום: דוברות בית החולים)

דרור פאר שמונה לאחראי על יום הבחירות בבית החולים: "שתי הקלפיות נוהלו על ידי ועדות קלפי והיו פתוחות מ-08:00 ועד 20:00. בסיום ההצבעה שהתבצעה במעטפות כפולות, הועברו הקולות לועדת הבחירות האזורית ומשם לכנסת, בה נספרים קולות הדיפלומטיים והחיילים. בדומה לבחירות הקודמות גם הפעם עבר יום הבחירות ללא תקלות משמעותיות".

רותי יפרח המנהלת האדמיניסטרטיבית של בית החולים: "בשבועות האחרונים נערכנו על פי חוק הבחירות כדי לאפשר למאושפזים המסוגלים מבחינה רפואית, לממש את זכותם הדמוקרטית. מיקום הקלפיות איפשר הגעה נוחה למטופלים מכלל המחלקות והאגפים. בנוסף פעלנו על מנת לאפשר לכל אחד מעובדי בית החולים שלא יכלו להגיע לקלפי במקום מגוריהם בשל עבודתם לממש את הזכות. אני רוצה להודות לאחראי יום הבחירות, לעובדים שסייעו בהכנת מתחמי הקלפיות ולחברי ועדות הקלפי על עבודתם המסורה".

 

בדוק גם

שרת המשפטים איילת שקד

"רוצה להמשיך לכהן כשרת המשפטים". איילת שקד מגיעה לחדרה

שרת המשפטים איילת שקד תגיע לחוג בית בחדרה ביום ראשון הקרוב, תשוחח עם החדרתיים, תדבר על מפלגת הימין החדש ותענה על שאלות מהקהל המקומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *