יום רביעי , אפריל 24 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / האדמו"ר מקאלוב מניו יורק מגיע לנהריה
האדמו"ר מקאלוב (צילום: באדיבות חצר הרב)
האדמו"ר מקאלוב (צילום: באדיבות חצר הרב)

האדמו"ר מקאלוב מניו יורק מגיע לנהריה

האדמו"ר מקאלוב (צילום: באדיבות חצר הרב)
האדמו"ר מקאלוב (צילום: באדיבות חצר הרב)

האדמו"ר מקאלוב יגיע לנהריה ביום רביעי הבא (25.6) ויקבל קהל באופן אישי לעצה ולברכה בענייני בריאות, פרנסה, חינוך ושלום בית.  האדמו"ר יתארח בחמישה בתי כנסת בעיר.

האדמו"ר מקאלוב שילט"א ממתגורר בניו יורק, זה שנים רבות נודד ברחבי העולם, מארץ ישראל עד ארגנטינה, מסין עד תורכיה, מספרד עד מליליה, הונגריה, רומניה וגיברלטר. שישים ואחת מדינות פקד הרבי עד כה, ובמאות בתי ספר ותיכונים, והכל בשביל לחזק ולעודד לברך ולייעץ, לגברים ונשים בחורים ובחורות מכל העדות והחוגים.

"נא לא להביא כסף"
כשהמטרה של האדמו"ר היא אחת – לעודד ולעזור לעוד נשמות יהודיות ברחבי העולם. אלפים שהגיעו עד כה לאדמו"ר מלאי בעיות ומרי נפש לאחר שיחה קצרה ואישית יצאו משם מלאי שמחה ותקווה ופתרון לבעיותיהם, "כאשר האדמו"ר לוחץ את ידך – היא ממיסה לך את הלב" הגדיר זאת אחד הנערים שהתברך מהאדמו"ר עת היה על סף תהום והאדמו"ר הציל את חייו.

ישנן עדויות מופלאות על ניסים שקרו מכוח ברכותיו: עידן ולימור ב. ממרכז הארץ פגשו את האדמו"ר בפריז שבצרפת, עיניהם היו מלאות בדמעות עת שפכו את ליבם לפני האדמו"ר, "רבי יש לנו הכל אבל לילדים עדין לא זכינו" הרופאים נואשו והם אובדי עצות. האדמו"ר יעץ להם מה לעשות וברכם בחום רב ומעומק הלב. ולאחר כשנה בדיוק זכו לחבוק תאומים.

כמו כן מדהים לראות את ההצלחה שקיבלו בני הנוער שבאים להתברך: חיים היה מיואש מעצמו. הוא נחל כישלונות בלימודים, ניסה שוב, ושוב נכשל. פעמיים ניגש למבחני בגרות וכשל. היה נראה שהכישלון כמו נדבק אליו ולא מוכן להרפות ממנו. חיים היה מתוסכל מאד, הדימוי העצמי שלו שאף לאפס, הוא חש מרוקן ולא שווה.

חבר טוב, אחד מהחברה סוחב אותו לפגוש את האדמו"ר מקאלוב, חיים לא מתנגד, חוויה, לא?! חיים הוקסם מהאישיות ונשאב לתוכה, הוא סיפר על המרירות, הכישלונות והתסכול, וקיבל ברכה ועידוד. ע"פ עצתו של האדמו"ר, נכנס חיים למסגרת לימודים חדשה וכמו מובן מאליו הוא הצליח. אך לא רק בבחינות הצלחה גררה הצלחה, חיים השתקם כתפיו השמוטות נזקפו והוא נכנס למסלול של חיים איכותיים!

מארגני הביקור מציינים  שהאדמו"ר מייעץ כבר שנים רבות בענייני שלום בית, חינוך ילדים, מציאת זיווגים ועוד. "האדמו"ר יודע לחדור לנבכי הנפש של האדם ולהוציא ממנו את כל הכוחות הטמונים בו ולממש אותם, באו גם אתם נשים וגברים ותזכו גם אתם להתברך בכל מה שאתם צריכים", הסבירומקורביו

האדמו"ר מקאלוב יתארח בנהריה למשך חמישה ימים. קבלת קהל תיערך בבתי הכנסת הבאים:

יום רביעי (25.6), כ"ז בסיון, משעה: 19:00- 23:00, בבית הכנסת אמת, ברחוב יהודה המכבי, שכונת טרומפלדור.
יום חמישי (26.6), כ"ח בסיון, משעה: 16:00- 23:00, בבית הכנסת יצחק אבינו, ברחוב האיריס פינת רותם, שכונת עין שרה.
יום שישי (27.6), כ"ט בסיון, משעה:  10:00- 14:00, בבית הכנסת אור הצפון, רחוב דרך השיירה 6, שכונת ממשלתי.
מוצאי שבת (28.6), ל' בסיון,  משעה: 20:30- 23:30, בבית הכנסת משה רבינו, רחוב הנשר 1, נהריה הירוקה.
ביום ראשון (29.6) א' תמוז, משעה:  16:00- 23:00, בבית הכנסת המגינים, רחוב רמז פינת סולד, מרכז העיר. 

 

 

 

פרטים ניתן לקבל במייל kalov@inter.net.il

 

 

בדוק גם

אמבולנס מדא

נהריה: אישה התנגשה עם רכבה במעקה ברחוב ויצמן

בלילה שבין רביעי לחמישי  התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב אשר על רכב שהתנגש …

2 תגובות

  1. עולם תחתון – אמנם לא לוקח כסף, אבל גם הוא וגם עוזריו מכריחים אנשים תמימים לשמור שבת בתקווה שזה יעזור.
    עוזריו מאיימים – "אם לא תשמור שבת לא יהיה טוב".
    פשוט בדיחה.

    נא לפרסם את התגובה, מספיק לצנזר.

  2. מרגיש כמו איזה שהוא כת, התנאי לקבלת ברכה זה "אם רופא יגיד לך לקחת תרופה שתציל את החיים שלך אתה תיקח נכון", "הרב יגיד לך לשמור שבת אתה תשמור נכון?" – אז זהו שממש, אבל ממש לא! לא כופים על אדם לשמור שבת בכפייה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *