יום שני , מאי 27 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בעיריית נהריה מחפשים חדר לסגן החדש רואש
עיריית נהריה
עיריית נהריה (צילום: אדריאן הרבשטיין)

בעיריית נהריה מחפשים חדר לסגן החדש רואש

לסגן ראש עיריית נהריה החדש בשכר, חיים רואש ממפלגת ש"ס, עדיין לא נמצא חדר בבניין העירייה. נכון להיום עמלים בעירייה על המשימה: למצוא לרואש חדר בין הקומה הרביעית לחמישית. נודע, כי הסגן היוצא, הרב משה קורקוס, טרם פינה את לשכתו המרווחת בקומה החמישית, המתאימה לשני אנשים לפחות, והוא גם לא מתכוון לעשות זאת בזמן הקרוב. קורקוס גם מחזיק במזכיר. בעבר ישב בחדר הזה ישב הסגן לשעבר דני הירש.

מבצע את המשימות. רואש (צילום: אדריאן הרבשטיין)

נציין עוד, כי הסגן בתואר יעקב אוחיון יושב בחדר בקומה השביעית עם שירותי מזכירות, וחבר המועצה עופר אלקיים, שלפני מספר חודשים שב לקואליציה, יושב באגף החינוך. גם לו מזכירה אישית ורק לאחרונה הוא קיבל את חדרו בחזרה.

מ"מ ראש העירייה והסגן דימיטרי אפשטיין, זוכה ללשכה מכובדת בקומה הרביעית כולל פינת ישיבה ומזכירה. החדרים שנבנו בשעתו לשני הסגנים לשעבר בתואר, אייל וייזר ועו"ד אורן סודאי, כבר אוישו מזמן.

אז איפה יישב רואש? "צפון-1" ניסה להיות יעיל ולמצוא פתרון בלי לבזבז כספי ציבור. פתרון ראשון: אפשר לחלק את חדרו של קורקוס לחדר נוסף, כשלכל חדר יהיו כניסות נפרדות. פתרון שני: רואש יכול להסתפק בחדר הקטן ליד הלשכה של אלקיים, ומי יודע אולי הדבר גם יוליד סולחה בין השניים.

מעיריית נהריה נמסר בתגובה: "חיים רואש עושה את עבודתו מלשכת ראש העירייה ומבצע את המשימות המוטלות עליו מהלשכה".

בדוק גם

אילוסטרציה (PantherMedia)

נהריה: מי משחית את גני השעשועים

תושבי שכונת "עין שרה" מתלוננים לאחרונה על תופעה יומיומית של מתקני משחקים שנפגעים במתכוון, עשרות בדלי סיגריות שמושלכים ובקבוקי בירה שמתגלגלים. העירייה הגישה תלונה למשטרה והודיעה על הצבת מצלמות בגנים

תגובה אחת

  1. רק שכחתם לציין פרט חשוב- ראש העיר מר ז'קי סבג
    הפציר מהרב קורקוס להישאר בלשכתו.
    חבל שאתם כותבים לפני שבודקים את כל האמת על העניין הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *