יום שני , מאי 27 2019
בית / בחירות מקומיות 2013 / מתמודדים למועצת עיר / אור כהן: נחזיר את המתנ"סים לעיר
תיק צעירים. אור כהן (צילום: תום עזריה)
תיק צעירים. אור כהן (צילום: תום עזריה)

אור כהן: נחזיר את המתנ"סים לעיר

תיק צעירים. אור כהן (צילום: תום עזריה)
תיק צעירים. אור כהן (צילום: תום עזריה)

מקצוע: סטודנט לתואר ראשון בממשל, במרכז הבינתחומי הרצליה.

סיעה: צעירי נהריה.

רזומה: מתנדב ביזמים צעירים ושותף פעיל בכנס הרצליה. בילדותו היה נציג כיתה במועצת התלמידים וחניך בתנועת הנוער אחריי.

מצע: נפעל להקמת שלוחה אקדמית בשיתוף פעולה עם מוסד מוכר בארץ, לטיפוח תנועות הנוער והפיכתן למוטיב מרכזי בחיי הנוער נחזיר את חברת המתנ"סים לפעילות שוטפת בעיר ולחינוך למצוינות, וכן להרחבת הפעילות לגיל הזהב ולהקמת קרן לטובת מענקים ומלגות לסטודנטים תושבי העיר ללימודי מקצועות והשכלה גבוהה.

תעסוקה – נפעל לפתיחה מחודשת של המרכז להכוונת חיילים משוחררים, למתן תמריצים והסרת חסמים לפיתוח מפעלים באזורי התעשייה ולהגדלת ההיצע לעבודה מועדפת. נדאג לעידוד פתיחת עסקים חדשים על ידי הכוונה וליווי בתהליכים הביורוקרטיים, להקלות ומענקים למעסיקים ולחברות גדולות ולהקמת מוקדי שירות ומוקדי תעסוקה גדולים; נקים מרכז צעירים – בית חדש לצעירי נהריה שירכז בתוכו את פעילויות הנוער אחר הצהריים, נהפוך את קבוצות הספורט בעיר למובילות ברמה הארצית, נקים מועדון ספורט ימי ונעודד תחרויות ארציות בחופינו; נכשיר חופים מוכרזים ונדאג לפיתוח עסקים לאורך רצועת החוף וניתן תמריץ כלכלי למשווקי תיירות המקדמים את העיר.

על העיר: עצוב לי שהצעירים עוזבים את העיר כדי לחפש תעסוקה ולימודים ושלילדי העיר אין תנועות נוער לרכוש בהן ערכים. הוריי מדברים בלי סוף על העיר התיירותית שנהריה היתה בעברה, כשבתי המלון היו מלאי אורחים ובחופים היו הרבה מתרחצים. כיום, רוב בתי המלון הפכו לבתי אבות, מה שמעולם לא יצא לי לשמוע שקרה בערים אחרות. במשפט אחד: נהריה אומנם יפה אך ריקה מתוכן.

הדבר הראשון שאעשה אם אבחר: אפעל על מנת להקים תיק צעירים שלמעשה יכלול בתוכו את כל הסעיפים שבמצע שלנו ואנו נדאג לקידומם.

מילה טובה: אני שמח לראות את העשייה העשירה של כל המתמודדים ואת רמת ההשקעה. באמת כל הכבוד ובהצלחה לכולם.

דבר החברה, רוני שביט: "נוסף לעובדה שאור סטונדט לממשל ורכש ידע רב בתחום, סיפורי ילדותו מוכיחים עד כמה אור נלחם עבור הדברים שהוא רוצה להשיג ומעולם לא ראיתי אותו מרים ידיים. הוא בחור מאוד חרוץ, שגילה עצמאות כבר מגיל מאוד צעיר. אור בעל כריזמה סוחפת, הוא אינו פועל מתוך אינטרסים אישיים ואינו 'מלוכלך' פוליטית, אלא מונע מתוך ערכים, עקרונות ורצון לשנות ולשפר".

בדוק גם

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

האם הקואליציה של ז'קי סבג בדרך למשבר?

סגן ראש העירייה אור כהן כתב לסבג: "אתה אמנם ראש העיר אבל אתה לא היחיד שנבחר ובטוח לא היחיד שמקבל החלטות". סבג: "יש מי שמדבר ויש מי שעושה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *