יום שלישי , מרץ 26 2019
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / חשש ממהומות בספירת הקולות בשל הרצון לפסול את פתקי ארקדי פומרנץ
פתק של ארקדי פומרנץ מחורר
פתק של ארקדי פומרנץ מחורר (צילום: יח"צ)

חשש ממהומות בספירת הקולות בשל הרצון לפסול את פתקי ארקדי פומרנץ

פתק של ארקדי פומרנץ מחורר
פתק של ארקדי פומרנץ מחורר (צילום: יח"צ)

מתח במעלות לקראת סיפרת הקולות.  בשעה 21:00 יסגרו הקלפיות ובמטה של המתמודד לראשות העירייה ארקדי פומרנץ  עובדים כדי למזער את הנזקים שנוצרו כתוצאה מפתקים מזיופים.  בשעות הצהריים התגלו מאות פתקים עם נקודה קטנה שחורה  וכעת החשש הוא כי בוועדת הבחירות יפסלו את הקולות.  מטה פומרנץ הגיש תלונה במיידי ליו"ר ועדת הבחירות ותלונה במשטרת ישראל . וכך נכתב:"

"במעלות-תרשיחא מתרחשים מהבוקר זיופים רבים ובוטים. בחלק מהפתקים גילינו, לתדהמתנו, כי יד זדונית הוסיפה נקודות שחורות באזורים שונים בפתק הצהוב של "ארקדי פומרנץ". בחלק מהפתקים של "ארקדי פומרנץ" מצאנו כי הודבקה נקודה לבנה באות ד' בשם "ארקדי", בחלק מהפתקים מצאנו שבחלק מהאותיות, של המילים, "ארקדי פומרנץ" האותיות נוקבו באופן מכוון: פעם באות ד' ופעם באות ר', וכל זאת באופן מכוון כדי לגרום לכך שפתקי ההצבעה עבור ארקדי פומרנץ ייפסלו במהלך ספירת הקולות. כמו כן, בצורה דומה נוקבו פתקי "ארקדי פומרנץ" גם בשפה הערבית. פתקים נוספים של "ארקדי פומרנץ" , סומנו בעט באופן מכוון, והושתלו כפתקי הצבעה במהלך יום הבחירות. לאור האמור לעיל, מבקשים את טיפולכם הדחוף הנני להתריע כי במהלך ספירת הקולות יתכנו מהומות בשל הרצון לפסול את פתקי "ארקדי פומרנץ" באופן סיטונאי"

 

בדוק גם

"אני אלחם כדי לפתוח כאן מוקד רפואי במתכונת כזו או אחרת ולתת מענה לשירותי בריאות בכל שעה, יום או לילה". ארקדי פומרנץ | צילום: ליאת אבוחצירה בן דרור

ראש עיריית מעלות-תרשיחא בראיון ראשון: "קיבלתי ירושה לא פשוטה"

רק לפני חודשים ספורים הוא עשה את מה שנדמה היה שאי אפשר לעשות, כשניצח את שלמה בוחבוט והתיישב על כיסא ראש עיריית מעלות-תרשיחא * ארקדי פומרנץ מדבר על הירושה שקיבל, על האתגרים שמונחים לפתחו ועל הסרטון ההוא שלימד אותו להיצמד לטקסטים כתובים מראש * בוחבוט: "אני מציע לארקדי לא למסור אינפורמציה קלוקלת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *