יום שני , מרץ 25 2019
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / נחנך מטה אלדר. אלון אזולאי חבר לקונינסקי
עדי אלדר
מרגיש כאילו עכשיו התחיל את הקדנציה הראשונה. עדי אלדר צילום: יח"צ

נחנך מטה אלדר. אלון אזולאי חבר לקונינסקי

עדי אלדר
עדי אלדר (צילום: יח"צ)

ביום שני השבוע חנכה רשימת כרמיאל ביתנו ושלנו בראשות עדי אלדר את מטה הבחירות שלה. כ-500 איש הגיעו לחנוכת המטה בקניון כיכר העיר הוותיק. סגנית שר הפנים, פאינה קירשנבאום, היתה אורחת המטה. מ"מ ראש העירייה, שולה כהן, סגנית ראש העירייה רינה גרינברג וראש העירייה אלדר פרשו את משנתם במשך דקות ארוכות. בתחילת הכנס קבע הרב הראשי לכרמיאל, צבי מרגלית, את המזוזה. בדברי ברכתו אמר הרב מרגלית כי הוא נרגש וכי יהיה זה סימן להצלחת הרשימה בראשות אלדר, בבחירות הקרובות.

מטה קונינסקי
לאחר הצטרפותו של פרופ' משה גופן, הצטרף למשה קונינסקי גם אלון אזולאי, איש עסקים וסגן יו"ר מועצת ההורים העירונית. הוא אמור להיות משובץ במקום השלישי ברשימתו של קונינסקי. אלון אזולאי באמצעות דובר המטה אלירן ברקת: "החלטתי שאני רוצה לשנות ולפעול למען עתיד טוב יותר לכרמיאל. קונינסקי הוא האדם המתאים ביותר". לדברי ברקת, אזולאי, שהיה מועמד להיות משובץ ברשימה המשותפת של אלדר וגרינברג, נפגש עם אלדר ביום חמישי שעבר והודיע לו על החלטתו שלא לקחת חלק ברשימתו וכי הוא החליט להצטרף במקום זאת לרשימתו משה קונינסקי.

אזולאי, בן 39, נשוי ואב לארבעה בן למשפחה ותיקה בעיר, הוא יו"ר ומנכ"ל קבוצת תגלית המעסיקה כ-600 עובדים. משה קונינסקי: "אני שמח כי אלון אזולאי הצטרף אלי כדי להצעיד את כרמיאל קדימה בשנים הבאות. הוא יהווה חלק מהנהגת העיר. אזולאי יסייע למנוע את קריסת העסקים בעיר ולעצור את בריחת התושבים. אני בטוח כי אזולאי יתרום לי רבות מניסיונו וכישוריו".

מנהל קמפיין הבחירות של רשימת כרמיאל ביתנו ושלנו, יוסי ליבוביץ מסר בתגובה: "כלל לא הופתענו שמר אזולאי קיבל אכסניה ב'ספינת הפליטים' של מועמד, שלא נקף אצבע במשך העשור אחרון עבור תושבי כרמיאל, לא במישור הפרטי ולא במישור הציבורי. מר אזולאי רצה להיות חבר ברשימת כרמיאל ביתנו ושלנו. נאמר לו על ידי ראש העירייה אלדר, שהמקומות, עד המקום העשירי, מאוישים (בנקודת הזמן שבה היה אצל ראש העיר). הדבר לא נשא חן בעיניו והוא חצה מיד את הקווים והתקבל בזרועות פתוחות באופן לחלוטין לא מפתיע על ידי המועמד לראשות העירייה מטעם עצמו, שלוקח לרשימה שלו את מי שהרשימה הדומיננטית בכרמיאל לא מצאה לנכון לכלול בין שורותיה".

בדוק גם

מכבי נדב כרמיאל

כדורסל: השמפניות כבר מוכנות, מכבי נדב כרמיאל מתכוננת למשחק העלייה

ביום רביעי הקרוב (27.3) תארח מכבי נדב כרמיאל את הישגי כרמיאל לדרבי עירוני, בסיומו היא צפויה להבטיח את עלייתה ההיסטורית לליגה א'. המאמן אליפז באלוה: "כל העונה התכוננו לרגע הזה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *