יום שלישי , אפריל 23 2019
בית / גליל מערבי / כרמיאל: הצלחה גדולה ליריד מחיר למשתכן
יריד דירות פברואר 2019 | צילום: תומר בדש
יריד דירות פברואר 2019 | צילום: תומר בדש

כרמיאל: הצלחה גדולה ליריד מחיר למשתכן

עשרות דירות נמכרו לזוגות צעירים ותושבי הגליל. בעקבות ההצלחה יתקיים יריד דירות נוסף לתושבי הגליל במהלך החודשים הקרובים. שרת הבינוי והשיכון: "המשרד ימשיך לקדם ולתמוך ביוזמות כאלה, במיוחד בפריפריה  בנגב  ובגליל". ראש עיריית כרמיאל: "הצלחת היריד משקפת את רצון הצעירים להישאר בעיר"

יריד דירות, משה קונינסקי ויובל קיסוס צילום תומר בדש
יריד דירות, משה קונינסקי ויובל קיסוס | צילום תומר בדש

הצלחה גדולה ליריד דירות מחיר למשתכן שנערך בשבוע שעבר באולם הספורט של בית הספר רקפת.  ביריד השתתפו כ-400  איש,   ביניהם זוגות צעירים מיישובי הסביבה, ותושבי הגליל.

היריד שנערך ביוזמת משרד הבינוי והשיכון, הרשות לפיתוח הגליל ועיריית כרמיאל בשיתוף מרכז צעירים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, נועד לעורר עניין חדש בתוכנית שירדה מגדולתה ולא הצליחה לעמוד ביעדים .

כפי שנכתב בבלינקר בעבר משרד האוצר הכריז כי במסגרת התוכנית יבנו ברמת נבון בכרמיאל 786 דירות, מתוכן כ-400 מיועדות לבני העיר,. ברם, ההיענות הייתה נמוכה מאוד ולאחר שהסתיימה ההרשמה להגרלה הגדולה, התברר כי רק כ-200 משפחות מכרמיאל נרשמו לתוכנית.

הפעם לדברי המארגנים, בניגוד לעבר, היריד הוכתר בהצלחה, במהלכו נרכשו עשרות דירות, נקבעו פגישות לקידום רכישות , הונפקו תעודת זכאות ומאות  מבקרים נוספים התעניינו בתכנית ובהגרלות הבאות המתוכננות בעיר.

בעקבות ההצלחה צפוי להתקיים יריד נוסף במהלך החודשים הקרובים, צפוי כי ההיענות וההתעניינות תגברנה.

סמיכותו של היריד לאתר הבנייה של הפרויקט אפשר לבאי הכנס להתרשם מהפיתוח המשמעותי בשכונת רמת נבון לקראת האכלוס ולבחון את איכות התשתיות באזור וסביבת המגורים המודרנית והנגישה. בלטו במקום כי חלק מהפרויקטים נמצאים בשלבי בנייה מתקדמים.

המשתתפים הסתובבו בין עמדות שהציגו את הפרויקטים השונים, התרשמו מהמפרטים העשירים של הדירות, מאיכות הבנייה הגבוהה, ההנחות שמעניקה התכנית, וקיבלו מענה אישי לשאלותיהם.

במקום נכחו נציגים של משרד הבינוי והשיכון,  עיריית כרמיאל, חברות הסיוע והיזמים.  אלו  סייעו בכל הקשור להבנת התהליך להרשמה לתכנית 'מחיר למשתכן והסבירו על הפרויקטים בעיר.

שרת הבינוי והשיכון ד"ר יפעת שאשא ביטון אמרה: "אני מברכת על הצלחתו הגדולה של היריד ושמחה בשמחתם של כל אותם זוגות צעירים שזכו להגשים את חלומם ורכשו דירה. אין ספק שברבות השנים צמחה והפכה העיר כרמיאל למוקד משיכה אזורי ולכן הצלחת היריד אינה מפתיעה כלל. משרד הבינוי והשיכון ימשיך לקדם ולתמוך ביוזמות כאלה, במיוחד בפריפריה , בנגב ובגליל."

ראש עיריית כרמיאל  משה קונינסקי הסביר: "הצלחת היריד משקפת את רצון הצעירים בכרמיאל להישאר בעיר האיכותית שלנו, הם מזהים את היתרונות שיש לעיר להציע ואת הפוטנציאל שלה כעיר מרכזית וחדשנית בגליל. עיריית כרמיאל תמשיך ותפעל למען דיור בר השגה עבור תושביה בשילוב טיפול משמעותי בכל תחומי החיים בעיר".

בדוק גם

ליגל רז. צילום: סטודיו מאיסה

מלכת הרשת

אם אתם לא מכירים את ליגל רז כנראה שנולדתם לפני שנכנסנו למאה ה-21, כי הבחורה ממושב אליכין היא יוטיוברית תוססת שמעלה לערוץ שלה, QUEENLIGI, סיפורים אישיים מחייה הפרטיים שזוכים למאות אלפי צפיות. הכירו תופעת רשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *