יום ראשון , מאי 19 2019
בית / גליל מערבי / טניס שולחן: ניקול רפין מהישגי כרמיאל תשתתף באליפות אירופה לקדטים
הישגי כרמיאל
כבוד. ניקול רפין עם מנכ"ל הישגי כרמיאל איתן וידר והמאמנים איריס שטיין ומיכאל בקר

טניס שולחן: ניקול רפין מהישגי כרמיאל תשתתף באליפות אירופה לקדטים

ניקול רפין (15) מהישגי כרמיאל, סיימה במקום הראשון במשחקי המבחן לקראת אליפות אירופה לקדטים ונכנסה לסגל נבחרת ישראל.

רפין, שהתמודדה בקטגורית הבנות, זכתה בכרטיס לאליפות אחרי שסיימה ראשונה בבית שכלל את השחקניות רומי טילקין ולינל סורקין, חברותיה לאגודת הישגי כרמיאל, ויעל רייפלר ממכבי רחובות.

אליפות אירופה לקדטים תתקיים בחודש יולי הקרוב בעיר אוסטרבה שבצ'כיה. הנבחרת כוללת, מלבד רפין, עוד 2 שחקניות: אחת ממכבי רחובות ואחת ממכבי דימונה.

באגודת הישגי כרמיאל הביעו שביעות רצון רבה מכניסתה של רפין, שחקנית האגודה, לסגל נבחרת ישראל והשתתפותה בתחרות היוקרתית מול שחקניות מהרמות הגבוהות. עוד ציינו, כי מדובר בשחקנית מוערכת ומוכשרת, אלופת ישראל בזוגות לקדטים, ששיחקה העונה לראשונה בליגת העל במדי קבוצת הנשים הבוגרת של המועדון, הפגינה יכולת טובה וגילתה יציבות לאורך העונה כולה שסייעה לקבוצה לשרוד בליגת העל.

מנכ"ל הישגי כרמיאל איתן וידר: "אני מברך את ניקול על הישגה. היא סיימה את משחקי המבחן ללא הפסד והיא אכן ראויה לייצג אותנו באליפות אירופה לקדטים. זו הפעם הראשונה שניקול לובשת את מדי נבחרת ישראל ואנו מאחלים לה הצלחה".

בדוק גם

קבוצת המיני קדטים של הישגי כרמיאל: מקסים שר, ליאל שוט, אלה שביט, שיראל הרון ורומי טילקין

טניס שולחן: קבוצת המיני קדטים של הישגי כרמיאל העפילה לשלב ההצלבה

מיני גדולים: ליאל שוט, רומי טילקין, שיראל הרון, אלה שביט ומקסים שר, הובילו את קבוצת המיני קדטים של הישגי כרמיאל למקום הראשון במחוז צפון-חיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *