בית / צפון 1 וכרמיאל / חדשות בצפון 1 וכרמיאל / בקרוב בעכו – כרכרות סוסים להסעת נוסעים

בקרוב בעכו – כרכרות סוסים להסעת נוסעים

העירייה פרסמה מכרז להפעלת כרכרות נוסעים בעיר העתיקה, תוך שימת דגש על טיפול בסוסים
סוס אילוסטרציה
סוס אילוסטרציה

העירייה פרסמה מכרז להפעלת כרכרות נוסעים בעיר העתיקה, תוך שימת דגש על טיפול בסוסים

עיריית עכו פרסמה בימים אלה מכרז להפעלת כרכרות סוסים להסעת נוסעים במסלול תיירותי בעכו העתיקה ובפאתי העיר המכרז נועד בראש ובראשונה להסדיר את נושא נסיעת כרכרות הסוסים בעיר, כפי שמקובל בערי תיירות, וכן לפקח על הטיפול בסוסים.

על פי המכרז, מפעילי הכרכרות מחויבים לדאוג לסוסים כשירים מחוסנים, בריאים ורק לאחר שאושרו על ידי וטרינר מורשה להובלת והפעלת הכרכרות. הסכם ההפעלה יהיה לשנה עם אפשרות להארכת ההתקשרות לתקופות נוספות שלא יעלו על חמש שנים.

המכרז מחייב את מפעילי הכרכרות לתת לסוסים מנוחה של חצי שעה בכל שעתיים של עבודה. כמו כן, הסוסים יאוחסנו במתקן מאושר על ידי משרד החקלאות ועל פי ההנחיות המופיעות בתקנות צער בעלי חיים. בנוסף, נדרשים מפעילי הכרכרות להחזיק בתקופת ההפעלה פוליסת ביטוח.

גם לנושא לבושם של מפעילי הכרכרות ישנה התייחסות במכרז, והוא יאושר על ידי העירייה: הלבוש  יהיה  אחיד ויכלול בגדי רוכב מהודרים, כובע רוכב, נעליים שחורות סגורות וחולצת  פולו לבנה.

בדוק גם

זכתה במקום הראשון. וגסנברג בתחרות | צילום: אלכס גולדנשטיין

בחזרה על הסוס

לי וגסנברג משבי ציון חלמה להיות רוכבת מקצועית, מדריכת רכיבה ומאמנת סוסים, אבל לגורל היו תוכניות אחרות עבורה, אחרי שנפצעה פעמיים והבינה שלא תוכל לרכוב עוד, החליטה להמציא את עצמה מחדש באמצעות צילום ותערוכה שמוצגת בימים אלה ברעננה. עכשיו היא רוצה לקיים את התערוכה בגליל היכן שהכל התחיל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *