בית / קריות / חדשות קריות / קרית חיים: תושב העיר מואשם באונס וביצוע מעשה מגונים בנערות

קרית חיים: תושב העיר מואשם באונס וביצוע מעשה מגונים בנערות

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אשר בן דוד אלחיאני (61) מקרית חיים בגין עבירות של אינוס, מעשים מגונים, מעשים מגונים בכוח ותקיפות שש קטינות בגילאים 14-17. על פי עובדות כתב האישום שהוגש ע"י עו"ד מריה בוגדאנוב, עולה כי ההיכרות של הנאשם עם הקטינות החלה בשנת 2014 , דרך שתיים מהמתלוננות שהכיר עת שעזר לאמן בכלכלת ביתה, כמו כן נהג הנאשם להסיע את המתלוננות (בנותיה) למקומות שונים ברכבו, לקנות להן אוכל, בגדים וציוד לבית הספר. במסגרת הקשר עם שתי המתלוננות הכיר הנאשם את שאר המתלוננות הקטינות שגם אותן נהג להסיען ברכבו, להזמינן לביתו ואף לקנות להן אוכל וסיגריות.

במספר הזדמנויות בצע הנאשם בקטינות מעשים מגונים בכוח הן בעת שהסיען והן בביתו. כמו כן בשני מקרים הציע הנאשם לחלקן תשלום כספי של אלף שקלים עבור ביצוע יחסי מין עמו שנדחו על ידן. עוד עולה כי בחודש שעבר בשעות הצהריים בזמן ששהתה אחת המתלוננות שטרם מלאו לה 16 שנים ביתו של הנאשם, בעל הנאשם את המתלוננת ללא הסכמתה החופשית וזאת חרב התנגדותה ותחנוניה להפסיק את מעשיו. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

בדוק גם

נעם סאלח (צילום: פרטי)

רוכבים בנעם

מסע האופניים "רוכבים בנעם" לזכרו של נעם סאלח, תושב פרדס חנה- כרכור יתקיים ביום חמישי …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *