יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / שרון / זכרון יעקב / נפטר במפתיע סגן מנהל בית החולים רמב"ם, ד"ר ירון בר-אל
ד"ר ירון בר-אל
ד"ר ירון בר-אל (צילום: פיוטר פליטר)

נפטר במפתיע סגן מנהל בית החולים רמב"ם, ד"ר ירון בר-אל

ד"ר ירון  בר-אל
ד"ר ירון בר-אל (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר בר-אל, מומחה בניתוחי לב, שימש כראש תפעול רפואה של הקריה הרפואית רמב"ם וכסגן מנהל ביה"ח רמב"ם, בשבע השנים האחרונות, מאז שנת 2006. ד"ר בר-אל שימש כפרופסור משנה קליני בפקולטה לרפואה ע"ש ברוך ורות רפופורט, בטכניון ועסק גם באתיקה רפואית וארגון מערכות בריאות.

ד"ר בר-אל סיים את לימודיו בפקולטה לרפואה ע"ש ברוך ורות רפופורט בטכניון, חיפה. הוא התמחה במרכז הרפואי ע"ש שיבא ברמת גן, ובאוניברסיטת הרווארד היוקרתית שבארה"ב. תחומי עשייתו העיקריים היו ניתוחי מעקפים ומומי לב מולדים. למרות תפקידיו הרבים והבכירים, דר' בר-אל הקפיד מידי שבוע להמשיך ולנתח חולים ולשמור על זיקתו לציבור המטופלים.

ד"ר בר-אל, יליד הוד השרון, התגורר בזכרון יעקב. הוא הותיר אחריו את רעייתו אורלי, חמישה ילדים ושני נכדים. "איבדנו איש יקר, משכמו ומעלה, מנהיג דגול ומעל לכל חבר של כולנו", אמר פרופ' רפי ביאר, מנהל רמב"ם עם היוודע דבר פטירתו של דר' בר-אל. יהי זכרו ברוך".

 

בדוק גם

השופט אריה סגלסון (צילום: רותי ברמן)

השופט סגלסון נפטר במהלך השבעה לרעייתו

השופט אריה סגלסון מנתניה נפטר לפני מספר ימים בגיל 91 חמישה ימים אחרי מות רעייתו ברכה. סגלסון התעקש בכל חייו שלא לקבל פיצויים מהגרמנים לאחר מלחמת עולם שנייה. בעבר אף התנגד לקריאת אולם בהיכל התרבות על שם העיר התאומה מגרמניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *