בית / קריות / רפרטואר מתוק

רפרטואר מתוק

הנהלת תיאטרון הצפון חגגה אמש (ראשון)  את הרמת הכוסית המסורתית עם ועדת הרפרטואר של תיאטרון הצפון. כ- 50 אורחים התקבצו במסעדת בלאק בלב המפרץ שם נהנו מארוחת ערב, מנות יינות משובחים ושלל קינוחים.

מנכ"ל  התיאטרון עדי קאופמן הודתה בחום לחברי הועדה על פועלם ועל בחירתם המוצלחת בהבאת ההצגות הטובות ביותר בישראל. חברי הועדה אף זכו לתשורה מהודרת ביותר.

בין האורחים: בעלי הבית חלי וגבי בן גלים, ישראל ונוסיה פלדמן, אילנה פריינטה ד"ר יהודית זוסמנוביץ, עו"ד אריק בן ארי, ד"ר אבי ברכר , מרגה סגל, דבורה גולן, מוטי וחנה וגנר, איציק שפי, רבקה סמילנסקי, מיכה גולדמן, ד"ר בוקי בן ישי, יוחנן ורחל ולך, ד"ר אריה ושיפרה יגודה,דבורה גולן, ובנות הצות הבכיר של תיאטרון הצפון . סיוון בראונר רונית נפתלי, יעל שטייגמן , לי כץ , אדווה מוטולה וכרמל שבתאי, היה נעים וטעים.

צוות הרפרטואר של תאטרון הצפון
צוות הרפרטואר של תאטרון הצפון (צילום עצמי)

בדוק גם

efaal

אפעל תיקונים: 30 שנות אמינות ומקצועיות

חברת אפעל תיקונים בע"מ, שנוסדה ב-1989, פועלת זה כ-30 שנה בתחום הייבוא, השיווק ותיקוני כלי …

סימי אקושטי. צילום: דורון גולן

"גברת אקושטי, מה נהיה ממך?"

הגירושים, המצוקה הכלכלית, המלאך המושיע דני נישליס, העבודה עם אסירים בכלא צלמון, תוכנית הרדיו והפריצה אל הבמה * סימי אקושטי מקרית חיים על הדרך שעשתה מהתקופה הכי חשוכה בחייה ועד ההצגה "מבשלים זוגיות", שבה היא מככבת בימים אלה, ועל ההחלטה לחיות את החיים ולא לידם * "היום אני על גג העולם, עפה על החיים שלי ועפה על עצמי, אבל אני לא רוצה לשכוח, זה עשה אותי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *