בית / קריות / רכילות קריות / נעים להכיר: אוליאנה פרידריך

נעים להכיר: אוליאנה פרידריך

1 הדוגמנית אוליאנה פרידריך, חיילת, החליטה לנדב את נתוניה הנאים לטובת הפקת ביוטי שהושקה במיוחד לקראת שנת 2016 העומדת בפתח.

 

איפור ושיער: וסים מנדו; עיצוב שמלה: קמייל שאהיין; צילום ועיבוד: ליאור לייבוביץ
אוליאנה פרידריך. איפור ושיער: וסים מנדו; עיצוב שמלה: קמייל שאהיין; צילום ועיבוד: ליאור לייבוביץ

איציק פיטרמן ורחמים נקש מקרית חיים טסו לפגישת עסקים ברומניה. זה אולי נשמע כמו תחילתה של בדיחה, אבל לאחר שהגיעו לבוקרשט ומיהרו לפגישה, הבחינו באלפי רומנים צועדים ברחובות. בירור קל העלה, כי הם נחתו בעיצומו של יום העצמאות הרומני. השניים לא התבלבלו, נטלו דגלים והצטרפו לצועדים. אחוות עצמאות שכזו.

 

איציק פיטרמן  צילום: עצמי
איציק פיטרמן צילום: עצמי

שני האחרון, משרד הפרסום אול מארקט. סוכן הטאלנטים יריב נתי מגיע לישיבת עבודה, כשעל הפרק תקציבי פרסום חדשים וקמפיינים עם טאלנטים מוכרים. נתי לא ויתר על הסביבונים שהנפיק משרד הפרסום ואפילו חייך אל הפלאש עם הבעלים של המשרד, ארז הרוש. צילום: עצמי

 

יריב נתי וארז הרוש. צילום: עצמי
יריב נתי וארז הרוש. צילום: עצמי

בחמישי שעבר נחתה הדיווה המקורית, ירדנה ארזי בשבילכם, בתיאטרון הצפון, להופעה המשותפת שלה עם הגבעטרון. התיאטרון לא זוכר עומס כזה של קהל שהתייצב למופע, ביניהם היה גם אחד, היוצר והמלחין אפי נצר, שהתרגש במיוחד לנוכח העובדה שארזי היא תגלית שלו. לאחר המופע חיכה נצר לארזי מאחורי הקלעים כאחרון המעריצים, וארזי, מרוגשת לא פחות, התייצבה לצילום משותף. שרו בקולי קולות: ציפי ומיכה גולדמן, קים קונקשיין, רחלי וגבי בן גלים, רחל שפירא, ענת ואבנר מכטינגר ויונה ואלי הדס.

אפי נצר וירדנה ארזי  צילום: רחלי בן גליםאפי נצר וירדנה ארזי צילום: רחלי בן גלים

  1. צלצלו לברך את אייל קדוש וכרמית קלר, שנישאו השבוע באולמי הקאלה והכינו למאות האורחים שלהם הפתעה ממגנטת במיוחד. אחרי שצעדו אל החופה והכוס נשברה, החלה מסיבת הריקודים, כשבצד האולם חיכה לאורחים סטודיו קטן לצילום, שהפיק מגנטים גדולים במיוחד, להנצחת הרגעים השמחים. ועכשיו אתם: שיהיה בשעה טובה.
אייל קדוש וכרמית קלר צילום: דודו קורן
אייל קדוש וכרמית קלר צילום: דודו קורן

 

בדוק גם

לימור ורמי (צילום: מבטים)

צלצלתם לברך את לימור דוד ורמי מרציאנו?

צלצלו לברך את לימור דוד ורמי מרציאנו, שהפכו לאחרונה לבעל ואישה לאחר חופה וקידושין באולמי …

צילום: דודי ביזניסקי

פטיטו פרויקטים בע"מ

לאישה והטרמפו פיט מעיין פטיטו הייתה בסך הכל שנה מוצלחת מאוד והיא נעה מפרויקט לפרויקט. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *