יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / רכילות / בועז סולומון שלף טבעת
רותם אבוחצירה. צילום: רוני כרמלי
רותם אבוחצירה. צילום: רוני כרמלי

בועז סולומון שלף טבעת

  • יום שני, שעון ישראל. בניו יורק הרחוקה, איש חיי הלילה של הצפון בועז סולומון, כורע ברך באמצע ברוקלין, שולף טבעת מהאגדות ומציע נישואים לחברה מעין דבש. ברור שהיא אמרה: איי דו. נראה שבקיץ הזה מישהי הולכת ללבוש לבן…המדור שולח ברכותיו ונעמד בתור לתפוס את זר הכלה.
  • תכירו את רותם אבוחצירה, חיילת מקרית ים שחולמת להיות מאפרת. בינתיים, היא מתאמנת על החברות בבסיס ובעיקר על עצמה. נראה שבהחלט יש לה עתיד בתחום. ובינתיים, תזכרו איפה ראיתם אותה בפעם הראשונה.

רותם אבוחצירה. צילום: רוני כרמלי
  • זוכרים שבתחילת השבוע היה חורפי וגשום? בכל זאת אנחנו כבר בחורף. אז דני נישליס, החליט לפנק את עובדי רדיו חיפה במרק חם. נישליס הגיע בשעות הבוקר למטבח של הרדיו, עם דלעת, בטטות וגזרים והחל לרקוח מרק כתום מועשר בחלב קוקוס.
    נישליס, הפכת להיות מאסטר שף ?
    "אין כיף יותר גדול מאשר לראות את כל הרדיו נהנה ממעשה ידי".
דני נישליס מבשל מרק. צילום: ליאת ובר
  • המאפרת ריקי פרץ ואייל טולדנו חגגו השבוע בת מצווש' לבתם אור. על ההפקה הייתה אחראית סיון קסטיאל בן- ציון, שדאגה שכלת האירוע תיכנס לאולם בנעלי עקב ותופיע במופע אש אפריקאי. בשיא האירוע, הקדיש טולדנו שיר לבתו והדמעות לא איחרו להגיע.
    התרגשו: שון וארלט מלכה וארלט וכל צוות המספרה שהיו אחראים על השמלות והשיער, יערית ארז, שיר הררי, שלומי טברו ועוד.

 

 

בדוק גם

אייל ברקאי (צילום: זיו לסמן; איפור: ענבל אפרגן)

חולה רדיו

לפני ארבעה חודשים, עזב אייל ברקאי את רדיו חיפה ועשה מעבר חד למתחרים ברדיו צפון ללא הפסקה. בראיון להד הקריות הוא מספר על הסיבות שהביאו אותו להחלטה לעזוב את הרדיו שבו גדל, על הימים שעבד ברדיו הפיראטי ומשחקי המחבואים עם משרד התקשורת והמשטרה, על החתונה שדני נישליס עשה לו בשידור חי, על הגירושים ועל האהבה לרדיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *