בית / קריות / ספורט קריות / ריקודים סלוניים: הישג ענק לזוג מהקריות בתחרות בטוקיו

ריקודים סלוניים: הישג ענק לזוג מהקריות בתחרות בטוקיו

זוג הרקדנים מבית ספר "אוסקר" בקריות, סוניה סבוסטיאנוב ויגאל גינצבורג, זכו בשבת שעברה במקום השני בתחרות בינלאומית יוקרתית בריקודים סלוניים, שנערכה בעיר טוקיו שביפן. בתחרות שמיועדת לרקדנים מקצוענים, נטלו חלק 24 זוגות מרחבי העולם.

סוניה ויגאל, תושבי קרית מוצקין, השתתפו בתחרות ריקודים בסגנון לטינו-אמריקאים ועלו לשלב הגמר, ביחד עם חמישה זוגות נוספים. בתחרות הגמר הפגינו השניים יכולת פנטסטית שזיכתה אותם בדרוג הגבוה.

צילום: עצמי

כאמור זוג הרקדנים שייך לבית ספר "אוסקר" בניהולה של המאמנת הראשית פאני רוייזמן. בית הספר מקיים את הפעילות בבית היינה בקרית חיים, כאשר סוניה ויגאל מתאמנים במקום וגם שייכים לסגל ההדרכה שמכשיר את הדור הבא.

האתגר הבא של הצמד הוא זכייה בדרוג גבוה בתחרות שטוטגרט הפתוחה בגרמניה, אפשר לומר שזו התחרות הכי יוקרתית למקצוענים, פרט לאליפות העולם ואליפות אירופה. אליפות שטוטגרט מתקיימת עשרות שנים, טובי הרקדנים בעולם מקפידים להשתתף בתחרות זו. לפני שנה דורגו סוניה ויגאל בתחרות זו במקום השישי המכובד מאוד והם מקווים לשחזר בתחרות הקרובה, שתתקיים באמצע חודש אוגוסט, את הישגם ואולי אף להתברג במקום גבוה יותר.

צילום: עצמי

אגב זוג רקדנים נוסף מבית ספר "אוסקר", נטלי דריקר ופרנצ'סקו פאריס השתתפו לפני שנתיים בתחרות בשטוטגרט והדהימו כשזכו במקום הראשון. יש להדגיש כי שני הזוגות מבית ספר אוסקר הם הטובים ביותר בארץ והם מביאים הרבה כבוד למדינה, לקריות ולבית ספר "אוסקר".

בעוד כעשרה ימים יחלו בבית ספר "אוסקר", בבית היינה בקרית חיים מחנות אימונים בריקודים סלוניים למתחילים ולמתקדמים. המחנה למתקדמים יחל בתאריך 16.7 עד 24.7 והמחנה למתחילים יחל בתאריך 21.7 ויתקיים עד תאריך 1.8.

לפרטים והרשמה ניתן להתקשר אל סוניה למספר: 054-7309063.

בדוק גם

בומה ברח"ד (צילום: פרטי)

ראש בראש: מזוז נבחר ליו"ר הבית היהודי, ברח"ד יתמודד ברשימה עצמאית

הפיכה בסניף הבית היהודי בקרית מוצקין. חבר מועצת העיר, נחום מזוז נבחר ליושב ראש הסניף …

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *