בית / קריות / חדשות קריות / קרית מוצקין: עבריינים נתפסו משליכים פסולת בשטח כורדני

קרית מוצקין: עבריינים נתפסו משליכים פסולת בשטח כורדני

שטח בסיס כורדני (צילום: רותם כבסה)
שטח בסיס כורדני (צילום: רותם כבסה)

מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל בסיוע עובדי עירית קרית מוצקין איתרו לאחרונה פעילות מוגברת של עברייני פסולת באיזור מחנה כורדני בקרית מוצקין. עברייני הפסולת החלו להפוך את הבסיס הצבאי הישן, המיועד כיום לבנייה למגורים, לאתר השלכת פסולת בלתי חוקי, תוך כדי שהם פורצים דרכי גישה בלתי חוקיות ששימשו אותן להשלכת הפסולת.

בעקבות הגילוי נקטו מפקחי רשות מקרקעי ישראל באמצעי לא שיגרתי, ובמסגרת מבצע פיקוח מרוכז בשיתוף עובדי עיריית קרית מוצקין, חסמו את דרכי הגישה שנפרצו על ידי עברייני הפסולת לכניסת משאיות למחנה, באמצעות הערמת סוללות עפר.

בחטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל מתכוונים להמשיך ולעקוב אחרי פעילות עברייני הפסולת באיזור מחנה כורדני מתוך שאיפה לתפוס את המעורבים בפעילות ולהעמידם למשפט.

"עברייני הפסולת מבצעים פשע נגד הסביבה ונגד השטחים הפתוחים. לא מדובר רק בזיהום הסביבה, בעבר ראינו כיצד שריפות קטנות גדלות במהירות כאשר הן מגיעות לאתרים בהן הצטברה פסולת. חסמנו את דרכי הגישה ששימשו להשלכת הפסולת במטרה למנוע מעברייני הפסולת להפוך את מחנה כורדני למזבלה בלתי חוקית שמחכה להתלקח בשריפה הבאה באיזור", אמר ערן ליבנה, סגן מנהל מרחב שמירת הקרקע חיפה-צפון ברשות מקרקעי ישראל.

 

בדוק גם

"אני מקבל את גזר הדין בהכנעה". גבי בן גלים צילום ארכיון: נחום סגל

התיאטרון כבר לא שייך לבן גלים

25 שנה אחרי שהקים את התיאטרון הראשון בקריות, החליט בן גלים למכור את חלקו לשותפיו. "לכל דבר מגיע זמנו", הוא אומר "להד הקריות"

נגד שיימינג. צילום: דוברות העירייה

תלמידים בקרית ים יוצאים נגד תופעת ה"שיימינג"

בבית הספר אורים בקרית ים עלתה השבוע הפקה בלעדית וייחודית בשם "בלי חשבון" המעלה את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *