בית / קריות / נדל"ן קריות / קרית מוצקין: דירות חדשות בהנחה חברתית

קרית מוצקין: דירות חדשות בהנחה חברתית

חברת שתית המקימה את פרויקט שתית FIRST תציע דירות בהנחה של עד כ- 170 אלף שקל למצטרפים לקהילה העירונית שנפתחה בקבוצה בפייסבוק על ידי חברת אנגל-שביט 'צרכנות נדל"ן חכמה'.

פרויקט שתית FIRST של חברת שתית ממקום במרכז שכונת משכנות האומנים (כורדני) והוא מונה 67 יחידות דיור בתמהיל דירות של 4,5 חדרים ופנטהאוזים. מחיר דירת 4 חדרים בפרויקט החל מ- 1.316 מיליון שקל.

הפרויקט ממוקם בשכונת משכנות האומנים, הנמצאת בחלקה הצפוני של קריית מוצקין. בשכונה מתוכננות להיבנות כ-3,500 יחידות דיור על פני שטח של כ- 830 דונם.

דירות חדשות בהנחה. פרויקט שתית FIRST בשכונת כורדני, קרית מוצקין (הדמיה: יח"צ)
דירות חדשות בהנחה. פרויקט שתית FIRST בשכונת כורדני, קרית מוצקין (הדמיה: יח"צ)

בשכונה מתוכננים גני ילדים, בתי ספר יסודיים ומקיף. כמו כן ייבנו מבני ציבור ומסחר. השכונה נהנית ממרכז הספורט- "ספורטלי", קאנטרי, היכל התאטרון, החי פארק ועוד. תושבי השכונה נהנים מתשתית כבישים הכוללת את כביש 22 עוקף קריות, כביש 4, וכביש 79 ומספקת נגישות רבה.

"ההנחה הממוצעת לרכישת דירה באזור באמצעות הקהילה יכולה להגיע ל- 170 אלף שקל לעסקה, תלוי בגודל הדירה", ציין אור שביט מבעלי חברת אנגל-שביט. "מדובר בחסכון של כ-60 אלף שקל ברכישת הדירה עצמה, וחסכון של עד 110 אלף שקל ברכישות מרוכזות של המשכנתא, רכישות מספקי משנה וכדומה  וליווי הרוכשים לאורך תקופת הבנייה ועד האכלוס, באיתור משותף של נותני שירות והספקים הטובים ביותר לדירה, בתחומים נוספים כגון ייעוץ משכנתא, רכישת מטבח, כלים סניטריים לדירה ועוד".

הקמת קהילת הרוכשים של אנגל שביט במוצקין נובעת מהביקושים הגבוהים הקיימים לאחרונה להתגורר בעיר ובפרט בשכונת משכנות האומנים המתוכננת בחלקה הצפוני של העיר.

חנה אויריק, סמנכ"לית השיווק של חברת שתית, מסרה כי "הפרויקט משלב תכנון אדריכלי חכם, הכולל דירות ייחודיות, חשמל חכם ומפרט טכני גבוהה. מדובר בפרויקט מוביל, באחת השכונות הטובות בצפון, והוא מקור משיכה לאוכלוסייה צעירה ואיכותית".

 

 

 

בדוק גם

שני ילדים נחבלו, ופארק החבלים נסגר

הפארק בבית הספר בגין בקרית מוצקין נסגר בהחלטה משותפת של ההנהלה וועד ההורים. העירייה: "פארק החבלים החדש עומד בכל התקנים הבטיחותיים הנדרשים"

(צילום: דורון גולן)

"היום אני במקום מאוד שלם"

"המתנה הכי גדולה בחיים שלי היא בני אליחי-חיים ואמו, נאוה, שאנחנו החברים הכי טובים בעולם" © מעצב השיער יוסי ויצמן, שחגג השבוע את יום הולדתו ה-50, מדבר על התהפוכות והטלטלות בחייו, על ההחלטה להביא ילד לעולם ועל הרגע שבו החליט לקבל את עצמו בדיוק כמו שהוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *