בית / קריות / נדל"ן קריות / "משכנות האומנים יוסיפו 20 אלף תושבים למוצקין"

"משכנות האומנים יוסיפו 20 אלף תושבים למוצקין"

עתודות הבניה המאושרות של קרית מוצקין יהפכו אותה בשנים הקרובות לעיר הגדולה ביותר מבין ארבע הקריות. היום משתרעת הקריה על פני שטח של 4,000 דונם, עליהם מתגוררים כ- 45 אלף תושבים. מהנדס עיריית קרית מוצקין, אינג' רוני טובי עסוק עד מאוד בשכונה החדשה משכנות האומנים.

קריית מוצקין הפכה בשנים האחרונות לקריה מבוקשת ביותר בשל איכות החיים. השטחים הירוקים, הפארקים, מפעלי התרבות והפנאי דוגמת החי-פארק והיכל התיאטרון. ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי צופה כי הבנייה החדשה באזור כורדני תוסיף לקריה 15-20 אלף תושבים.

צילום אווירי של קרית מוצקין
30 דונם מתוך 42 דונם לתעשייה ומסחר. צילום אווירי של קרית מוצקין (התמונה באדיבות דוברות העירייה)

בראיון "להד -הקריות" מסביר המהנדס טובי את היתרונות בהקמת שכונה חדשה בעיר. "לצד השטח שנועד למבני מגורים יש עוד 200 דונם המוקצים למסחר ותעשייה, ומרכז תחבורה אזורי שיכלול מרכזית נוספת, מטרונית, תחנת מוניות ותחנת רכבת נוספת, וחשוב לא פחות, 150 דונם שטחים ירוקים.

השלב הראשון של הבנייה המסחרית במשכנות האומנים כבר שווק. כ-30 דונם מתוך 42 דונם לתעשייה ומסחר. בפרויקטים הבנייה למגורים שווקו עד היום כ-630 יחידות דיור כאשר מתוכן אוכלסו כבר כ-120 יח"ד. כ-200 יח"ד יאוכלסו בחודשים הקרובים עד שנה וכל שאר הדירות החלה בנייתן".

הכתבה מלאה ביום שישי "בהד הקריות"

בדוק גם

_DSC9430AAA_copy

מטבחי אלומיניום להמונים

עולם חדש של מטבחים נפתח בישראל בזכות מטבחי אלומיניו מקבוצת אסרף דובמן. לראשונה חברה ישראלית יצרה פיתוח מעולם ההייטק המתאים לחתכים שונים באוכלוסייה, בחשיבה יצירתית שתוביל את שוק מטבחי האלומיניום למהפך

פעילות עסקית חדשה. מרכז דאון טאון חיפה הדמיה: altim

אבי רחמים איכות מבית טוב

קבוצת אבי רחמים , בעלת ניסיון של עשרות שנים בבניית פרויקטים של נדל”ן. הקבוצה הקימה את פרויקט דאון טאון בחיפה, מתחם מסחרי על שטח של 14 וחצי דונמים. בקרוב ייפתח במתחם סניף המרכזי של רשת הקמעונות “אושר עד”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *