בית / קריות / נדל"ן קריות / מוצקין: פנטהאוז ברב קוק יימכר ב-2 מיליון שקלים

מוצקין: פנטהאוז ברב קוק יימכר ב-2 מיליון שקלים

פרויקט הרב קוק בקרית  מוצקין
פרויקט הרב קוק בקרית מוצקין (הדמיה: יובל עשת)

קבוצת כפיר נדל"ן תחל בקרוב בהקמת פרויקט מגורים חדש ויוקרתי ברחוב הרב קוק 18 בקרית מוצקין, שיכלול על פח התכנון ארבע קומות, 9 יח"ד מתוכן 2 פנטהאוזים, דירת גן ודירות 5 חדרים בשטח של כ-114 מ"ר, עם מרפסת כ-45 מ"ר במחיר החל מ- 1.95 מיליון שקלים, דירת גן 5 חדרים ,כ-106 מ"ר וגינה 115 מ"ר במחיר החל מ-1.7 שקלים ו-6 דירות של 5 חדרים, כ-106 מ"ר ומרפסת 12 מ"ר, במחיר החל מ-1.550 מיליון שקלים. ההיקף המשוער של המכירות בפרויקט החדש ייאמד בכ 22 מיליון שקלים.  עד כה נמכרו שתי  דירות בפרויקט.

קבוצת כפיר נדל"ן, מקימה במקביל פרויקט יוקרתי נוסף בקריות: פרויקט המגורים "TOP כפיר" ב"משכנות האומנים" בקרית מוצקין שבו נמכרו כל יח"ד ונשארו רק 2 יח"ד פנטהאוז מפוארות על קומה אחת.

והחלה הבנייה של פרויקט מגורים יוקרתי ברחוב יהודה הלוי בקרית אתא, שיציע דירות מרווחות וגדולות מאוד במחירי השקה, החל מ998,000 ₪ ובנוסף, החלה הרשמה לפרויקט יוקרה שיוקם בגבעת הרקפות בקרית ביאליק וכבר עתה נרשם ביקוש גדול לדירות, כאשר הקונים הראשונים יזכו להטבות.

כמו כן, קבוצת כפיר נדל"ן, מקימה פרויקט מסחר יוקרתי "כפיר סנטר", כ- 3,000 מ"ר וחניון תת קרקעי עם כ-35 מקומות חנייה ברח' אח"י אילת בקרית חיים והחלה בהרשמה לרופאים לשכירת מרפאות. בעסקה הראשונה, נחתם הסכם להשכרת כ-500 לרשת "סופר פארם".

 

בדוק גם

mozkinsal 01

עוד הפסד אכזרי למכבי קרית מוצקין

קבוצת הכדורסל של מכבי קרית מוצקין משלמת את מחיר הפציעות של שחקניה. גם השבוע נוצחה הקבוצה בשניות האחרונות מול קבוצת צמרת - הפועל באר שבע 83:80. למזלה, כל קבוצות התחתית נוצחו גם כן

עם הפנים לעתיד. שכונת אג"ש הדמיה: באדיבות עיריית קרית ים

הוועדה המחוזית חיפה הפקידה תוכנית מתאר כוללנית קרית ים

התוכנית כוללת תוספת של  13 אלף יחידות דיור להיקף אוכלוסייה של  58 אלף תושבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *