בית / קריות / נדל"ן קריות / מוצקין: פנטהאוז ברב קוק יימכר ב-2 מיליון שקלים

מוצקין: פנטהאוז ברב קוק יימכר ב-2 מיליון שקלים

פרויקט הרב קוק בקרית  מוצקין
פרויקט הרב קוק בקרית מוצקין (הדמיה: יובל עשת)

קבוצת כפיר נדל"ן תחל בקרוב בהקמת פרויקט מגורים חדש ויוקרתי ברחוב הרב קוק 18 בקרית מוצקין, שיכלול על פח התכנון ארבע קומות, 9 יח"ד מתוכן 2 פנטהאוזים, דירת גן ודירות 5 חדרים בשטח של כ-114 מ"ר, עם מרפסת כ-45 מ"ר במחיר החל מ- 1.95 מיליון שקלים, דירת גן 5 חדרים ,כ-106 מ"ר וגינה 115 מ"ר במחיר החל מ-1.7 שקלים ו-6 דירות של 5 חדרים, כ-106 מ"ר ומרפסת 12 מ"ר, במחיר החל מ-1.550 מיליון שקלים. ההיקף המשוער של המכירות בפרויקט החדש ייאמד בכ 22 מיליון שקלים.  עד כה נמכרו שתי  דירות בפרויקט.

קבוצת כפיר נדל"ן, מקימה במקביל פרויקט יוקרתי נוסף בקריות: פרויקט המגורים "TOP כפיר" ב"משכנות האומנים" בקרית מוצקין שבו נמכרו כל יח"ד ונשארו רק 2 יח"ד פנטהאוז מפוארות על קומה אחת.

והחלה הבנייה של פרויקט מגורים יוקרתי ברחוב יהודה הלוי בקרית אתא, שיציע דירות מרווחות וגדולות מאוד במחירי השקה, החל מ998,000 ₪ ובנוסף, החלה הרשמה לפרויקט יוקרה שיוקם בגבעת הרקפות בקרית ביאליק וכבר עתה נרשם ביקוש גדול לדירות, כאשר הקונים הראשונים יזכו להטבות.

כמו כן, קבוצת כפיר נדל"ן, מקימה פרויקט מסחר יוקרתי "כפיר סנטר", כ- 3,000 מ"ר וחניון תת קרקעי עם כ-35 מקומות חנייה ברח' אח"י אילת בקרית חיים והחלה בהרשמה לרופאים לשכירת מרפאות. בעסקה הראשונה, נחתם הסכם להשכרת כ-500 לרשת "סופר פארם".

 

בדוק גם

בן רביד (צילום: דורון גולן)

שלום, אני נוסע

בשבוע הבא יעלה בן רביד מקרית ביאליק על מטוס וייצא לשליחות דיפלומטית במונטריאול, קנדה, כשליח הסוכנות היהודית. מי שרק לפני חמש שנים כיכב בסדרת הנוער המצליחה "גאליס" ולא יכול היה לעבור ברחוב בלי שיעוט עליו גדוד מעריצות, עשה סוויץ' בחייו ועבר לדיפלומטיה. קבלו את המסביר הלאומי החדש

ניר ודור בר-און (צילום: דורון גולן)

"אנחנו אזרחים סוג ב'"

בשבוע שבו קהילת הלהט"בים יצאה בהמוניה למחות על האפליה בתיקון חוק הפונדקאות, מספרים ניר ודור בר-און מקרית ביאליק על הקשיים שחוו בדרך להפוך להורים לשני ילדיהם ועל רצונם בילד שלישי. הם מדברים על האפליה ועל ההסתה ומסבירים מדוע החליטו לא לשתוק יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *