בית / קריות / נדל"ן קריות / 35 דירות נמכרו תוך מספר שעות בסביוני ים

35 דירות נמכרו תוך מספר שעות בסביוני ים

יריד מכירות בשכונת סביוני ים
אשגב וצוות המשרד. יריד מכירות בשכונת סביוני ים (צילום: אפרת פראנק)

תקדים. מאות לקוחות הגיעו בשישי האחרון לשכונת סביוני ים ליריד מכירה גדול מסוגו שקיימה קבוצת אפריקה ישראל בשכונת סביוני ים בקרית ים. ביריד נמכרו 35 דירות והשיקו את הבניין האחרון למכירה.

שכונת סביוני ים כוללת 1280 יח"ד. כעת נותרו 100 יח"ד בלבד שמוצעות למכירה. הבניין האחרון במתחם הדרומי, יהיה מתוך שמונה מגדלים, בן עשר קומות עם 62 יח"ד. צפי כניסה, בדצמבר 2014.

ביריד הפריסל נמכרו דירות במחיר חסר תקדים בקריות: 4 חדרים, 100 מ"ר פלוס מרפסת של 11 מ"ר ב-940 אלף שקלים. בנוסך ניתנה מתנה לכל רוכש: חבילת מוצרי חשמל ששוויה נאמד ב-35 אלף שקלים. סל המוצרים כלל: מקרר, תנור, כיריים, מיקרוגל, קולט אדים, מדיח כלים, מכונת כביסה מייבש, טלווייזה 42 אינצ' מערכת קולנוע ביתית ומזגן מיני מרכזי כולל התקנה.

ביריד נמכרו גם ארבעה פנטהאוזים, חמישה חדרים, במחיר של 1.8- 2.1 מיליון שקלים שנרכשו על ידי תושבי הקריות, משפרי דיור. דירות חמישה חדרים נמכרו ב- 1.45 מיליון שקלים. באירוע נכחו: מנכ"ל אפריקה אורן הוד, סמנכ"ל השיווק אייל חכם, מנהל מכירות ארצי. דרור אבן- חן וצוות המכירות של סביוני ים.

מנהל חברת השיווק מוטי אשגב מחברת אשגב ניהול פרויקטים משווק את השכונה כבר למעלה מ-6 שנים: “היה אירוע מרגש מאד. רואים שהרוכשים חיכו על הגדר וחיכו למחירים זולים. אני צופה שהמחירים יעלו כי הביקוש עולה על ההיצע. משמח אותי שאנשים הצביעו ברגליים, המפרט הטכני השתדרג מאד. הפיתוח המואץ של השכונה עם הקמת בית הספר והגנים החדשים מושכים את הזוגות הצעירים.

יריד המכירה נמשך עד סוף השבוע. משרדי המכירות פתוחים ביום שישי, (2.8) מ-9:00 עד 14:00.

בדוק גם

בית שתית צ'ק פוסט (הדמית מחשב)

התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית בהשקעה של 60 מיליון שקלים

  חברת "שתית" מדווחת כי התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית- אופיסיטי" במתחם הצ'ק פוסט …

"אבא שלי, זיכרונו לברכה, אף פעם לא השקיע בי". חיים צורי (צילום: דורון גולן)

צורי נטו

הילדות בקרית מוצקין כתלמיד שובב ולא ממש מצטיין, חבורת האופנוענים של קולנוע אורות, התרגילים בצבא עם אביגדור קהלני, העבודה בנמל חיפה, רישיון הטיס, פספוס גידול הילדים מהנישואים הראשונים, ההתאהבות ברעייתו דפנה, התדמית הקשוחה, האהבה העזה לבעלי חיים והחרטה הגדולה. חיים צורי כמו שלא הכרתם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *