יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / קריות / קהילה קריות / קרית ים: 150 בני נוער מצאו מקום עבודה ביריד התעסוקה
יריד התעסוקה בקרית ים (צילום: דוברות העירייה)
יריד התעסוקה בקרית ים (צילום: דוברות העירייה)

קרית ים: 150 בני נוער מצאו מקום עבודה ביריד התעסוקה

 ביריד תעסוקה שיזמה עיריית קריית ים השבוע,  בשיתוף עם שירות התעסוקה נמצאו מקומות תעסוקה לכ- 150 בני נוער בני 17 תושבי העיר. מאז תחילת החופש הגדול,  הצטברו על שולחנו ובדף הפייסבוק של ראש העירייה שמואל סיסו,  פניות רבות מצד תלמידים והורים בבקשות לסייע להם במציאת מקומות עבודה בחופש.

מנהל שירות התעסוקה במפרץ ניסים צרפתי הרים את הכפפה והודיע לסיסו כי הוא מוכן לגייס מעסיקים אשר פנו לשירות התעסוקה ויש ביכולתם לגייס נערות ונערים לעבודות זמניות. היריד שהתקיים במתנ"ס העירוני התייצבו יותר מעשרה מעסיקים ונציגי חברות שחיפשו מועמדים לתפקיד של נציגי שירות לקוחות ותמיכה טלפונית.

 המעסיקים הופתעו מהיענות הגבוהה של בני הנוער והצליחו לאייש את כל המשרת בתוך פרק זמן של פחות משעתיים. בעירייה ובשירות התעסוקה הביעו שביעות רצון מהצלחת היריד והבטיחו לנסות ולהפיק יריד נוסף בהמשך החופש הגדול.

סיסו אמר בתום היריד: "לי היה חשוב שכל מי שמגיע יימצא עבודה ושאיש לא יתאכזב, אני שמח שהצלחנו לעמוד בשתי המשימות"

יריד התעסוקה בקרית ים
יריד התעסוקה בקרית ים (צילום: דוברות העירייה)

 

בדוק גם

"השתכרתי בפעם הראשונה כשהייתי בן 13" (צילום אילוסטרציה: פוטוליה)

אבא, אמא וכל השאר

"כולנו היינו בני נוער, עם החוויה של בדיקת הגבולות, והיום אנחנו יכולים להוות דוגמה ולשמוע את הצרכים והרצונות שלהם". נירית שפאץ הצטרפה לסיור לילי עם שלושה מחברי סיירת ההורים של פרדס חנה~כרכור. היה קר בחוץ וחם בלב

תגובה אחת

  1. משה עובדיה

    הבעיה אצל הנוער היום היא שהם חושבים שאת הכסף הטוב ניתן לעשות אך ורק בחו"ל (מחאה וכ'ו), בעזרת עמותות שונות ובעזרת עיריות כמו עיריית בת ים הנוער יכול ללמוד מוסר עבודה מהו ולהכין את עצמו "לעולם הגדול", להבין מה הוא רוצה לעשות ולא לרדת מהארץ ברדיפה אחרי חלום (רמז, יש רק עגלות) במחשבה ששם קיים העתיד שלהם.

    תתחילו לעבוד מוקדם, תדעו מה אתם שווים, ולא תצטרכו למחות בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *