מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / טריאתלון קרית ים נדחה בשל מזג האוויר

טריאתלון קרית ים נדחה בשל מזג האוויר

איגוד הטריאתלון של ישראל בשיתוף עם עיריית קרית ים, מכבי ישראל, משרד התרבות והספורט ורשת המתנסי"ם, החליט לקיים בקרית ים את הטריאתלון הראשון בקריות. הטריאתלון היה אמור להתקיים מחר, אך בשל תחזית מזג האוויר – חם מאוד, החליטו מארגני התחרות לדחות אותה לסוף החודש הבא, או לתחילת חודש נובמבר.

במטרה להתאים את האירוע לתנאי המקום והשטח יתקיים הטריאתלון במתכונת של "טריפל סופר ספרינט", אשר משמעותו רכיבה על אופניים למרחק של 5000 מ', ריצה למרחק של 1500 מ', ושחיה בים למרחק של 200 מטר. כל זאת בשלושה מחזורים. במקביל לתחרות הרשמית, שבסיומה יחולקו גביעים ומדליות לזוכים, יתקיימו גם מקצים מיוחדים לילדים ומבוגרים.

אובך בקרית חיים (צילום: דורון גולן)
אובך בקרית חיים (צילום: דורון גולן)

ההרשמה לטריאתלון מתנהלת מראש באתר איגוד הטריאתלון באינטרנט ובתשלום. עד כה נרשמו כ-350 משתתפים והמארגנים מצפים להשתתפות כפולה של ספורטאים לפחות. האירוע יהיה פתוח לקהל הרחב שיבוא להתרשם ולעודד והמארגנים מבטיחים הפניניג ססגוני לכל המשפחה בפארק אינשטיין הסמוך.

ראש עיריית קרית ים, דוד אבן צור, אשר מעודד את הפעילות הספורטיבית בעיר, הביע תקווה כי האירוע יהפוך למסורת ויתקיים בעיר מידי שנה, כך שיכניס את התושבים לאווירה של פעילות גופנית.

בדוק גם

כיכר הים. צילום: דוברות העירייה

רצועת החוף בקרית ים ממשיכה להתפתח

כחלק מהתוכנית העירונית של קרית ים לפיתוח רצועת החוף והשער העירוני אל הים, הושלמה השבוע …

חידון יישובי בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

בית הספר מצפה זכה בחידון בנושא 70 למדינת ישראל

חידון הגמר היישובי לבתי הספר היסודיים בקרית מוצקין בנושא "70 למדינת ישראל", התקיים השבוע בהיכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *