בית / קריות / ספורט קריות / חגיגה בחוף קרית ים

חגיגה בחוף קרית ים

ספורט ימי
אין ספורט יפה וצבעוני כמו הספורט הימי (צילום: יניב גוגו)

כל מי שאוהב ים וספורט ימי חייב להגיע בשבת למרכז הימי בחוף זבולון בקרית ים, כי מצפה לו שם חגיגת ספורט ימי מדהימה, באירוע גדול ומיוחד לפתיחת אירועי הקיץ בחוף. כל אחד יכול להשתתף בהפנינג, לא רק ספורטאים מקצועיים בתחום ואלה שלא ירצו להשתתף יוכלו לצפות בחוויית ספורט יוצאת דופן. האירוע מתקיים זו השנה השנייה, בשנה שעברה הוא היה מוצלח מאוד והשתתפו בו כאלף אנשים. עיתון "הד הקריות" נתן את חסותו לאירוע.

החל בשעה 09:00 תתקיים פעילות בחוף שתכלול תחרויות ארציות בקייט רייסינג, סאפ, קיאקים וגלישת גלים לילדים ונוער. בנוסף תתקיים תחרות אימון של נבחרת הנוער של ישראל בגלישת גלים כהכנה לאליפות העלום לנוער. טובי הספורטאים בארץ בגיל זה ישתתפו באימון. במהלך הפעילות התחרותית יתקיימו מקצים לסניורים, מקצוענים, נשים, עממי, נוער וילדים.

לא רק בתוך המים תתקיים פעילות. גם על החוף מתוכננת תחרות כדורעף חופים בזוגות. זהו ענף ספורט מאוד פופולארי שכובש יותר ויותר ספורטאים וחובבי כדורעף. המעונינים להשתתף בטורניר מוזמנים להתקשר למרכז הימי טל' 8444473- 04.

בתום התחרויות יתקיים טקס סיום וחלוקת פרסים וגביעים לזוכים במקומות הראשונים. בנוסף תתקיים גם הגרלת פרסים לכלל המשתתפים. כל נרשם יקבל חולצת גלישה. האירוע ילווה במוסיקה וקריינות של די-ג'יי. מנהל המרכז הימי בחוף זבולון, גיל הורביץ, מארגן את התחרות הגדולה. בחודשים האחרונים הוא פעל נמרצות להכין את התחרות ויש להניח שעם הכנה כזו רצינית מחכה לנו אירוע מדהים.

בדוק גם

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

חגגו את סיום העונה. עירוני אתא כדורעף צילום: עצמי

כדורעף: שני זרים מרוסיה מצטרפים לאתא

הנהלת עירוני קרית אתא, בעזרת הסוכן נוזיק רובל, סגרה עם שני זרים מהליגה הראשונה ברוסיה. מדובר במוסר ואדים אוצ'יגאנוב וחוסם אמצע רומן ארקין. שון לויתן, ישראל רחום וארטיום גוריאנין ממשיכים, גם גיא הולצמן. איב טוביס ולירן אנטבי מתגייסים ליחידה קרבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *