יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / קריות / ספורט קריות / לקראת טריאתלון חיפה 2015

לקראת טריאתלון חיפה 2015

ביום שבת הקרוב, ה-18 לאפריל תתקיים בחופי העיר, זו הפעם הרביעית, תחרות טריאתלון חיפה' 2015 . כ -1.000 משתתפים נרשמו לתחרות, שתהווה גם את אליפות ישראל למרחקים ארוכים – תחרות 'חצי איש הברזל' ותחרות 'ספרינט טריאתלון' בשיתוף 'איגוד הטריאתלון הישראלי'.

התחרות תכלול טריאתלון לבוגרים במסלול הארוך :שחייה לאורך 1.9 ק"מ, רכיבה על אופניים למרחק של 90 ק"מ,מחוף הים ועד למחלף זיכרון יעקב בשני סבבים, וריצה לאורך 21 ק"מ, מהנקודה הדרומית של טיילת דדו לכל אורכה ועד לסוף טיילת שקמונה בסמוך למבנה חקר ימים ואגמים  בארבעה סבבים.

הזינוק לתחרות יחל בשעה 06.30 בבוקר וגמר הזינוקים למיקצים השונים עד השעה 09.00. נקודת ההערכות אליו היא החניההדרומית של חוף הכרמל , המשחים יהיו בין מגדלי ההצלה מס' 4 ו-5.

טריאתלון חיפה ב-2012 (צילום: עיריית חיפה)
טריאתלון חיפה ב-2012 (צילום: עיריית חיפה)

בנוסף למקצה המלא לבוגרים, תתקיים בתחרות בחיפה מקצה ה'מיני ספרינט' בוגרים יצריך מהמתמודדים שחייה של 500 מטרים, רכיבה על אופניים של 12 ק"מ וריצה של 3 ק"מ. כמו כן יתקיימו שאר המקצים הרגילים: מקצי המיני ספרינט 14-15 , מקצה נוער עד גיל 18 ומקצי הספרינט (750 שחיה, 40 אופניים ו -10 ק"מ ריצה) והאולימפי המוכרים.

הטווחים בכל הגילאים משתנים על פי מקצי הגילאים. במהלך היום לרבות שעות התחרות הארוכה ייערך בטיילת דדו הפנינג ובדוכנים של ציוד ספורט ותוספי מזון.

מסלול האופניים יעבור בכביש מס' 2 בשני הנתיבים בדרך דרומה לתל-אביב תנועת כלי הרכב הרוצים לנסוע דרומה יופנו ע"י המשטרה בצומת מת"מ לכביש מס' 4, משעה 06:30 ועד סיום הרוכב האחרון, אז תשוב התנועה לסידרה. הסיום המשוער של אחרון הרצים יהיה בשעה 12:00 בצהריים. טקס הסיום והענקת הגביעים והפרסים יהיו במהלך התחרות למקצים שיסתיימו.

 

 

בדוק גם

ליברפול תיקח לסיטי את התואר? מימין: פפ גוורדיולה ויורגן קלופ צילום: איסר רביץ

במעבר חד לכדורגל אירופי

אילוצי מערכת של חגי תשרי מנעו מאסף רביץ לכתוב על הפועל חיפה במחזורים 3-4 (בית"ר בבית וחדרה בחוץ), אז הוא בחר לכתוב על ענף ספורט שונה לחלוטין מכדורגל ישראלי: כדורגל אירופי. תודו: רונאלדו, ריאל, בארסה, ליברפול, באיירן ופ.ס.ז הרבה יותר מעניינים מהליגה שלנו

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *