מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / יו"ר הוועד הממונה בקרית חיים יישאר עוד שלושה חודשים

יו"ר הוועד הממונה בקרית חיים יישאר עוד שלושה חודשים

יו"ר הוועד הממונה בקרית חיים, עו"ד אביתר גושן, יישאר בתפקידו עוד שלושה חודשים, כך קבעה סגנית רשם האגודות השיתופיות, עו"ד מארי קושניר-הררי. באפריל 2012 מינה עוזר רשם האגודות השיתופיות, זרח יהב, ועד ממונה לאגודה וקצב את תקופת כהונתו של עו"ד גושן לתקופה של חצי שנה. מינוי הוועד הממונה נעשה כדי לתקן את תקנון האגודה השיתופית קרית חיים ולהביא לפתרון סוגיית הבחירות. בתום חצי השנה הוארכה כהונתו של עו"ד גושן בחודשיים נוספים.

אביתר גושן (צילום קרן בשן)

בהחלטה שפרסמה השבוע, ציינה עו"ד קושניר-הררי כי הרשם נתן אישור מוקדם לנוסח תיקון התקנון, שהוגש על ידי עו"ד גושן, ועל פי הליך התקנון, יש לאשר אותו בתוך שלושה חודשים. "על מנת לאפשר את השלמת הליך תיקון התקנון ומניעת שיתוק האגודה, הנני עושה שימוש בסמכותי ומורה בזאת על הארכת תקופת כהונתו של הממונה הנוכחי".

בהחלטתה ביקשה עו"ד קושניר-הררי מחברי הוועד הממונה וחברי ועדת הקלפי לפעול באחריות וביעילות להשלמת תיקון התקנון בהקדם האפשרי, והטילה על הוועד הממונה להגיש בדחיפות את נוסח תיקון התקנון לאישור מחודש של רשם האגודות השיתופיות.

מיד לאחר פרסום תוצאות הבחירות לפני כשנה, חברו ביחד כל הסיעות מול המתמודדת יעל לפר-ביטון והרכיבו קואליציה גדולה יותר. בתגובה התפטרו כל 100 חברי סיעתה של לפר-ביטון, דבר שמנע מהמורשון יכולת חוקית להתכנס. הרשם הפעיל את סמכותו ומינה לאגודה השיתופית ועד ממונה שהורכב מנציגי הרשימות. בראש הוועד עומד עו"ד אביתר גושן, בעל ניסיון עשיר בתחום האגודות השיתופיות.

 

בדוק גם

כיכר הים. צילום: דוברות העירייה

רצועת החוף בקרית ים ממשיכה להתפתח

כחלק מהתוכנית העירונית של קרית ים לפיתוח רצועת החוף והשער העירוני אל הים, הושלמה השבוע …

חידון יישובי בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

בית הספר מצפה זכה בחידון בנושא 70 למדינת ישראל

חידון הגמר היישובי לבתי הספר היסודיים בקרית מוצקין בנושא "70 למדינת ישראל", התקיים השבוע בהיכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *