בית / קריות / נדל"ן קריות / שובל טאצ': נשארו תשע דירות

שובל טאצ': נשארו תשע דירות

חברת שובל מתחמי מגורים בע"מ, שבבעלותו של היזם משה מילר, מדווחת, כי הושלמו עבודות הביצוע של שלב א' בפרויקט היוקרה שובל טאצ' המוקם ברחוב מנשה פינת ערמונים בקרית ביאליק. העבודות כללו את בניית קומת המרתף/החניון התת קרקעי בשטח של כ-1000 מ"ר. הפרויקט מציע דירות מעוצבות, חבילת שדרוגים, מפרט עשיר במיוחד וכן וילה יוקרתית עם מטבח מפואר, תריסי אור בכל הדירה, ריצוף 90 על 90, גינה גדולה ומרווחת ומיזוג אוויר בכל הדירה.

שובל טאצ' מציע 38 דירות, בהן דירות ארבעה וחמישה חדרים ודופלקס של שבעה חדרים בשטח של כ-160 מ"ר. כל הדירות מתאפיינות ברמת גימור גבוהה, כלים סניטריים איכותיים, מזגן מיני מרכזי, מרפסת בריצוף דמוי דק, הנמכות תקרה ועוד הפתעות עיצוביות.

שובל טאצ (הדמיה: אדריכל פישר אברי)
שובל טאצ (הדמיה: אדריכל פישר אברי)

הבעלים ויו"ר קבוצת שובל משה מילר: "יתרונה המובהק של קבוצת שובל הוא בהיותה גם חברה יזמית וגם חברה מבצעת, דבר המביא ביטחון ושקט לרוכשים".

מנהל חטיבת היזמות בקבוצת שובל ישי רוט: "פרויקט שובל טאצ' ממוקם באחד האזורים האסטרטגיים של קרית ביאליק, מרחק הליכה של דקות ספורות מהקריון, על טיילת שמעון פרס וצמוד לגני שעשועים ובתי ספר. סיימנו את בניית החניון ואנו נמצאים בקצב מכירות מעולה".

מנהל הפרויקט של החברה אינג' יורם וינטרוב: "קצב העבודה הוא מעולה ואנו אף מקדימים את לוחות הזמנים המתוכננים בזכות שיטות ביצוע מיוחדות".

בדוק גם

צעירים למען ביאליק. מימין: שני אוצ'קובסקי, הדס צור, גונן כהן, בן אסבן, ליאת ברששת. צילום: דורון גולן

מפלגת צעירים למען ביאליק מסתערת על מועצת העיר

מפלגת צעירים למען ביאליק השיקה בתחילת השבוע את מסע הבחירות הרשמי לרשות המקומית שבו היא …

סיעת צעירים למען ביאליק. צילום: יח"צ

סיעת צעירים למען ביאליק מסתערת על הבחירות

ביום ראשון תשיק סיעת צעירים למען ביאליק באופן רשמי את מסע הבחירות שלה למועצת העיר בקריון, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *