בית / קריות / חדשות קריות / קרית ביאליק: החלה אכיפה בנושא כלבים משוטטים בעיר

קרית ביאליק: החלה אכיפה בנושא כלבים משוטטים בעיר

אחרי שראש העירייה אלי דוקורסקי הנחה את מנהל הפיקוח העירוני, לתגבר את מערך הסיורים בעיר על מנת למגר את תופעת צואת בעלי חיים ברחבי העיר, דוקורסקי הנחה את מנהל הפיקוח העירוני וצוותו להגביר את הסיורים ולגלות אפס סובלנות כלפי כלבים משוטטים ללא השגחה.

ווטרינר העירייה, ד"ר דוד דדיה, העביר לדוקורסקי דו"ח מפורט אשר ממנו עולה, כי במהלך השבועות האחרונים נתפסו ברחבי העיר מעל 20 כלבים משוטטים, אשר מרביתם נמצאו ללא שבב אלקטרוני. קנסות הוטלו על בעלי הכלבים המשוטטים ללא השגחה ובמידת הצורך אף יורחקו מבעליהם להסגר בפנסיון.

ראש העירייה שב והדגיש כי על אף האהבה הרבה לבעלי החיים, אל לנו לזנוח את חובתנו הציבורית וכי נפעל במלוא המרץ על מנת למגר את תופעת שוטטות בעלי החיים ברחובות העיר ללא השגת בעליהם: "לא ניתן כי איכות חיי התושבים בעיר תיפגע בשל רשלנותם של בעלי הכלבים".

אילוסטרציה (PantherMedia)
אילוסטרציה (PantherMedia)

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *