יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / קרית ביאליק: החלה אכיפה בנושא כלבים משוטטים בעיר

קרית ביאליק: החלה אכיפה בנושא כלבים משוטטים בעיר

אחרי שראש העירייה אלי דוקורסקי הנחה את מנהל הפיקוח העירוני, לתגבר את מערך הסיורים בעיר על מנת למגר את תופעת צואת בעלי חיים ברחבי העיר, דוקורסקי הנחה את מנהל הפיקוח העירוני וצוותו להגביר את הסיורים ולגלות אפס סובלנות כלפי כלבים משוטטים ללא השגחה.

ווטרינר העירייה, ד"ר דוד דדיה, העביר לדוקורסקי דו"ח מפורט אשר ממנו עולה, כי במהלך השבועות האחרונים נתפסו ברחבי העיר מעל 20 כלבים משוטטים, אשר מרביתם נמצאו ללא שבב אלקטרוני. קנסות הוטלו על בעלי הכלבים המשוטטים ללא השגחה ובמידת הצורך אף יורחקו מבעליהם להסגר בפנסיון.

ראש העירייה שב והדגיש כי על אף האהבה הרבה לבעלי החיים, אל לנו לזנוח את חובתנו הציבורית וכי נפעל במלוא המרץ על מנת למגר את תופעת שוטטות בעלי החיים ברחובות העיר ללא השגת בעליהם: "לא ניתן כי איכות חיי התושבים בעיר תיפגע בשל רשלנותם של בעלי הכלבים".

אילוסטרציה (PantherMedia)
אילוסטרציה (PantherMedia)

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *