בית / קריות / חדשות קריות / צור שלום: שריפת ענק משתוללת באזור התעשייה

צור שלום: שריפת ענק משתוללת באזור התעשייה

עדכון (22:40): הושגה שליטה על השריפה באזור התעשייה בצור שלום.  לוחמי האש ישארו במקום עוד  מספר שעות על מנת להגיע לכיבוי סופי של האש. עקב תמהיל החומרים המעורבים והעובדה שגגות המבנים עשוים מאזבסט , ותוך התחשבות בכיוון הרוח ניתנה כבר בשלביה הראשונים של השריפה הוראת פינוי לעובדי המפעלים בצידו המערבי של אזר התעשייה והוראת הסתגרות לעובדי מתחם רפאל. ההנחיות בעינן עומדות. כונן של איגוד ערים לאיכות הסביבה נמצא בשטח.

60 לוחמי אש ו-25 כבאיות פועלים בשעות האחרונות לכיבוי שריפת ענק שפרצה בעסק לחומרי בניין ואספקה טכנית באזור התעשייה בצור שלום. האש התפשטה ופגעה גם בבית עסק למצברים ובנגריה.
מפקד תחנת חיפה טפסר אברהם תמרי, נמצא במקום ומפקד על האירוע שבו מעורבים חומרים דליקים, וכן נשמעים פיצוצים מפעם לפעם. המטרה העיקרית של לוחמי האש היא לחסום את התפשטות האש לבתי עסק אחרים.  לדברי תושבים,  עשן סמיך מכסה את האזור וכן נשמעו קולות נפץ.  בשיתוף פעולה עם חברת החשמל נותק זרם החשמל וכעת לוחמי האש מנסים לשוב ולחדור למבנים, טרם הושגה שליטה.  

מכיבוי אש מחוז חוף נמסר: "כי נגרם  נזק אדיר למבנה ומהנדס עיריית קרית ביאליק יבדוק את תקינותו". 

שריפה באזור התעשייה בצור שלום ( צילום: כיבוי אש מחוז חוף)
נזק עצום. אזור התעשייה בצור שלום הערב ( צילום: כיבוי אש מחוז חוף)
שריפה באזור התעשייה בצור שלום ( צילום: כיבוי אש מחוז חוף)
שריפה באזור התעשייה בצור שלום ( צילום: כיבוי אש מחוז חוף)

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *