בית / קריות / חדשות קריות / סניף ארומה ישראל בקריון יקבל את "אות נגישות ישראל"

סניף ארומה ישראל בקריון יקבל את "אות נגישות ישראל"

אות נגישות ישראל יוענק מחר (שני) לסניף ארומה ישראל בקריון קרית ביאליק, בשיתוף עמותת נגישות ישראל. הטקס יתקיים במעמד ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי, מנכ"ל הקריון דודו שגיא, מנהלת נגישות ישראל בצפון ד"ר רויטל סבירסקי, מנהל אחריות חברתית ארומה ישראל נעם גדליהו ומכובדים נוספים.

הרשת בישראל משתפת פעולה עם עמותת נגישות ישראל למעלה מחמש שנים, מתוך השאיפה שכל סניפי הרשת יהיו נגישים לכל סוגי הלקוחות. בהליך זה, ארומה ישראל מקבלת ייעוץ להנגשת הסניפים הקיימים והחדשים במטרה לעמוד בדרישות החוק ותקנות הנגישות ואף מעבר לכך. תכנון והנגשת הסניפים נעשים בהנחיית מורשי נגישות מומחים מטעם העמותה, על מנת לעמוד בתנאי 'אות נגישות ישראל' התואמים לדרישות החוק.

סניף ארומה בקרית אתא
סניף ארומה ישראל בקריון יקבל את "אות נגישות ישראל" (צילום: יח"צ)

בנוסף, נבנתה במשותף תכנית הבוחנת כיצד לתת שירות נגיש לאנשים עם מוגבלות. במסגרת זו מועברת הדרכה מיוחדת לעובדי הסניפים. הרשת גם הפיקה תפריטי ברייל ותפריטים המותאמים לכבדי ראייה שהוכנו בשיתוף והנחיית סטודיו 'בין השורות', סטודיו לעיצוב גרפיקה ותוכן שהוקם יחד עם עמותת שק"ל (שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים), ומשלב בתוכו עובדים עם צרכים מיוחדים. הרשת הנגישה את הכריזה הקולית לאנשים חרשים בשיטה של מסרונים, והציבה לולאות השראה בסניפים.על מנת שציבור הלקוחות עם מוגבלות ידע אילו סניפים יהיו להם נגישים, עמותת נגישות ישראל מעניקה את "אות נגישות ישראל".

לדברי מנהל תחום אחריות חברתית בארומה ישראל נעם גדליהו: "כרשת הפרושה בכל רחבי הארץ, ומתוך הכרה במחויבותנו לכלל ציבור לקוחותינו, אנו פועלים לקידום הנגישות בסניפינו השונים. לא מדובר בנגישות פיזית בלבד, אלא גם בנגישות השירות, פעולות אלה הינן ברוח מטרת העל של ארומה ישראל בכל הקשור לאחריותנו החברתית ועל פי החזון לשילוב וקידום אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית".

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *