בית / קריות / חדשות קריות / נגמר הרומן: בועז גולן ועיריית קרית ביאליק כבר לא

נגמר הרומן: בועז גולן ועיריית קרית ביאליק כבר לא

דובר עיריית קרית ביאליק, בועז גולן הודיע לפני שעה קלה כי הוא מסיים את עבודתו בעיריית קרית ביאליק אחרי תשעה חודשים בלבד. גולן איש תקשורת וותיק,  היה בעבר דובר עיריית קרית מוצקין וסמנכ"ל הפועל חיפה, ייסד את אתר האינטרנט "0404" ומשמש כדובר דובר זק"א ואיחוד הצלה בהתנדבות.

במאי השנה, נכנס לתפקידו כראש תחום תקשורת בעיריית קרית ביאליק ועל תקן עוזרו של ראש העירייה אלי דוקורסקי, תפקיד שלא חייב במכרז. היום (ראשון) כתב: "הבוקר סיימתי רשמית את ההתקשרות שלי עם הלקוח – עיריית קריית ביאליק וזאת לאחר שלפני חודשיים מסרתי בעניין הודעה מוקדמת לעירייה. שמח על כך שבמשך עשרה חודשים ובתוך זמן קצר מאוד העלתי את קריית ביאליק על מפת התקשורת הארצית ובפריים טיים – עשרות פעמים. איחולי הצלחה לעיר ולפרנסיה ולדברים הטובים הקורים בקריית ביאליק".

בועז גולן (צילום: רותם כבסה)

במהלך כל התקופה, גולן עבד בקשר ישיר עם עיתונאים והוציא באופן שבועי הודעות לעיתונות. מינויו של גולן, תושב קרית אתא לעוזרו הנאמן של דוקורסקי משך אש לפני כשנה  וכתבות על המינוי נכתבו בכל המקומונים.

בראיון שנערך עימו בחודש מרץ, אמר גולן ל"הד הקריות": "תאמיני לי אני אפילו לא ידוע כמה אני הולך להרוויח בקריית ביאליק. מה שבטוח זה יהיה הרבה פחות מהפועל חיפה. אני מתחיל במאי שתסתיים עונת הכדורגל. מחפשים עליי כל הזמן סיפורים וחומרים ולא מוצאים. אני לא מחפש לריב עם אף אחד, החלטתי לחזור לעשייה ציבורית מוניציפלית זה הדבר שאני הכי טוב בו. אני לא מגדיר את עצמי כטייקון תקשורת".

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *