יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / קריות / ספורט קריות / כדורגל ילדים: "חלום חלום, מכבי צור שלום"
מכבי צור שלום טרום א'  (צילום: איסר רביץ)
מכבי צור שלום טרום א' (צילום: איסר רביץ)

כדורגל ילדים: "חלום חלום, מכבי צור שלום"

קבוצת טרום א' של מכבי צור שלום בכדורגל היא קבוצה חדשה שהתהוותה בקיץ האחרון. 24 שחקנים משחקים בקבוצה שמתחברת לאט לאט ומשבוע לשבוע מציגה כדורגל חיובי ומשופר.

ביום שישי ארחה הקבוצה את הפועל נחף. המשחק היה מותח ושוויוני עד לסופו, כולל שער נפלא של שחקני צור שלום בדקה האחרונה של תוספת הזמן.

לפני כל משחק השחקנים נוהגים להתאסף במעגל ולצעוק "חלום חלום, מכבי צור שלום" המוטו של הקבוצה זה לשחק כדורגל משוחרר בכיף ובהנאה תוך שימת דגש על כבוד הדדי ופרגון . את הקבוצה מלווים בגאון גרעין של הורים אוהדים שמגיעים לכל משחק בכל מגרש ובכל מזג אוויר יהיה אשר יהיה. מאמן הקבוצה הוא ניר קנורפל והמנהל שי שני.

מכבי צור שלום טרום א' (צילום: איסר רביץ)

בצילום עומדים מימין: ניר קנורפל (מאמן), אורן פלורס, לוי מולה, סתו קליין, טל קליין, אלמוג כהן, שי בראון, יהב גוזלי, דניאל אביזמיל, יניב סולומון, נועם דביר ושי שני (מנהל). שורה תחתונה מימין: אלידור אזולאי, בן סולומון, רואי שמש, תמיר שני, ליאור ברוך, דניאל פרג'י, נתי ליבוביץ, יועד דויטש, נווה הורביץ' ואילי פלטי.

שוערים: יאיר בן עזרא, רועי גורביץ' ואורי קומר. חסר בתמונה: מושיקו כהן.

בדוק גם

מומו ניסטל. הצהרת כוונות (צילום: שלומי גבאי)

"עונה חלומית. חוויה של פעם בחיים"

אדריכל העלייה, המאמן מומו ניסטל, נשם לרווחה לאחר הניצחון בטירה והתפנה לסכם את העונה * משחק המפתח בעיניו היה באיכסל, שחקן העונה שלו הוא אליאס זאנה ואת הברכה הכי מרגשת הוא קיבל מאח של אבא שלו ז"ל * ראיון מכל הלב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *