בית / קריות / ספורט קריות / הנוער של מכבי קרית ביאליק הוקפץ לליגה לאומית

הנוער של מכבי קרית ביאליק הוקפץ לליגה לאומית

משה פנחס (צילום: נחום סגל)

השבוע הגיעה בשורה משמחת למועדון הכדורסל מכבי קרית ביאליק, לאחר שאיגוד הכדורסל החליט להקפיץ את קבוצת הנוער של המועדון לליגה הלאומית לנוער, במקומה של קבוצת עצמה כפר ורדים שתשחק בעונה הבאה בליגה הארצית.

למעשה מי שפעל מאחורי הקלעים בעניין היה יו"ר מכבי ביאליק משה פנחס, ששמע כי קבוצות נמצאות במשבר ועלולות להתפרק, או לרדת ליגה. פנחס הפעיל את קשריו באיגוד על מנת שקבוצת הנוער של ביאליק תהנה מכך ואכן הצליח במשימה.

פנחס: "זהו חלק משיקום התדמית וחיזוק מחלקת הנוער בדרך חזרה לצמרת". אחרי שעובדת עלייתה של קבוצת הנוער לליגה הלאומית נקבעה פועלת הנהלת ביאליק לחזק את הקבוצה ומעוניינת לקלוט שחקנים שרוצים להצטרף אליה".

בדוק גם

בהחלט יכול וצריך לנסות מערכים שונים. פרד רוטן צילום: אדריאן הרבשטיין

יש עוד הרבה עבודה

מכבי חיפה אמנם הבטיחה השבוע את עלייתה לחצי גמר גביע הטוטו, אבל למאמן פרד רוטן יש עוד מספיק עבודה. ההולנדי צריך לקחת סגל שהגיע בעונה שעברה למקום העשירי, וכמעט לא עבר שינוי, ולהביא אותו למקום גבוה יותר, ואם בדרך הוא יצליח למצות חלק מהפוטנציאל שגלום בשחקנים שלו אז בכלל מצוין

עשה בית ספר לאלונה ולבכר. ניר קלינגר צילום: אדריאן הרבשטין

דרבי זה דרבי

הפועל חיפה סיימה אתמול את המסע הקצר שלה באירופה במילניום הנוכחי וכבר ביום שני מצפה לה דרבי בסמי עופר בחצי גמר גביע הטוטו. משחק מסקרן, בעיקר כי מכבי חיפה משנה פאזה ומי יודע, אולי דווקא השנה, שמתחילה ללא ציפיות, תסתיים בהפתעה ירוקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *